РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (31 січня 2014) 

 • Сплав досвіду і молодості

  Завдання з впровадження передових досягнень науки і техніки, сучасного обладнання і технологій, економічних методів управління в підрозділах Коростенського залізничного вузла покладені на регіональний інформаційно-обчислювальний центр (РІОЦ-4). Останніми роками фахівцями нашого підрозділу впроваджено чимало нових технологічних процесів.

  Зокрема, створено автоматизовані робочі місця (АРМ) для чергових по станціях, вантажних касирів, прийомоздавальників. Це посприяло поліпшенню управління перевізним процесом та комерційною роботою. Крім того, впроваджено автоматичну систему бухгалтерського обліку (АСБО «Фобос»), яка забезпечує, по-перше, автоматизований облік усіх підрозділів бухгалтерських розрахунків, по-друге, автоматизацію робочих місць бухгалтерів, економістів… Це ще далеко не весь перелік справ фахівців Коростенського РІОЦ, і він постійно продовжуватиметься. Адже за новими сучасними технологіями майбутнє.

  Зрозуміло, щоб реалізувати усі ці справи, потрібен фаховий, добре організований колектив. Начальник центру Олександр ЮШКЕВИЧ говорить, що у них вдалося створити «сплав» досвіду і молодості. Тобто поруч із досвідченими асами своєї справи працюють зовсім молоді, але перспективні фахівці.

  Як же молоді вдається реалізувати свої професійні плани на залізниці, з’ясовувала в розмові з інженером відділу технічного супроводження автоматизованих систем керування РІОЦ-4 Олександром КОСТЮШКОМ. Як сказав про нього заступник начальника відділу технічного супроводження Віктор ПУШКАРСЬКИЙ, молодий працівник, який працює ледь більше двох років, добре справляється зі своїми обов’язками і постійно працює над собою. Сам же Олександр розповідає, що робота із сучасною технікою, комп’ютерними програмами йому сподобалася ще зі шкільних років. Саме відтоді, як з’явився в нього вдома перший комп’ютер. Щоб отримати ґрунтовну технічну освіту, фундаментальні знання Олександр вступив до Київського політехнічного інституту. Але лиш інститутської теорії було недостатньо для роботи в залізничному підрозділі. Тож наставництво від старших колег, технічні заняття стали визначальним фактором. І молодий працівник сьогодні вже впевнено виконує свою роботу, яка стосується супроводження програмного забезпечення для функціонування автоматизованих робочих місць.

  У сьогоднішній час стрімкого розвитку технологій постійно змінюються види комп’ютерної техніки, операційні системи, і, якщо за цим не слідкувати, то комп’ютерник не зможе ефективно працювати, переконаний Олександр. Тож намагається якомога більше черпати професійної інформації з різних джерел. А допомагають цьому і технічні заняття, які проводяться в підрозділі.

  Запитую в Олександра, чим окрім «світу комп’ютерного» він цікавиться на дозвіллі. Виявляється, молодому комп’ютернику подобається і побувати на природі, порибалити чи сходити по гриби. Живе він у приміському селі Михайлівка, тож є можливість «переключитися» від міської суєти. Однак саме робота із сучасними технологіями для молодого чоловіка пріоритетна.

  До речі, 14 лютого буде нагода всіх, хто працює з комп’ютерною технікою, привітати зі святом. Цього дня відзначається неофіційний, але відомий в професійному світі день комп’ютерника, пов’язаний з річницею першої демонстрації дійсно працюючого комп’ютера ENIAC у 1946 р. Цей прилад розроблявся з метою проведення розрахунків для потреб військових, тому його створення та будівництво частково фінансувалося з бюджету армії США. Перший комп’ютер пропрацював до 23:45 2 жовтня 1955 р., після чого був розібраний. Слід зазначити, що комп’ютери створювалися і раніше, але саме ENIAC став першою обчислювальною машиною, яка застосовувалася для вирішення практичних завдань. Злинуло майже сім десятків років від тієї пори, а процес удосконалення подібних приладів не припиняється ні на мить. І добре, що на стрімнині технічного прогресу стоять такі перспективні інженери, як Олександр КОСТЮШКО.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05