РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (24 січня 2014) 

 • Серйозні перемоги Дмитра ШУТОВА

  Свій перший титул - чемпіона Вінницької області з кіокушинкай (одного з видів східних бойових єдиноборств) у своїй віковій категорії - Дмитрик ШУТОВ виборов навесні 2011-го, коли йому було лише вісім років. Тоді він переміг у розділі «куміте» - у поєдинках з японських бойових мистецтв (будо).


  Юний чемпіон Дмитрик ШУТОВ.

  А вже за два роки колекція його спортивних трофеїв поповнилася ще двома нагородами переможця відкритої першості Вінниці, а згодом і відкритої першості Вінницької області. До цих здобутків слід додати й перемогу на відкритому турнірі на Кубок області з кіокушинкай. Тож у свої десять літ юний спортсмен має вже три чемпіонських титули, здобутих на досить представницьких змаганнях. І вірить у те, що попереду його чекає цікаве спортивне майбутнє.

  Наш юний чемпіон - вихованець секції кіокушинкай, що діє при спорткомплексі «Локомотив» у Козятині. Її організував і веде великий шанувальник цього виду спорту заступник голови теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень Дмитро ЖИВЧИК. Вже понад два десятки років його вихованці, а це в основному діти залізничників Козятинського залізничного вузла, успішно виступають на змаганнях зі східних єдиноборств як у нашій країні, так і за кордоном. Є серед них і чемпіони та призери першостей України, Європи, престижних міжнародних турнірів.

  - Я прийшов у секцію до Дмитра Дмитровича п’ять років тому, - розповідає Дмитрик. - Чому обрав саме кіокушинкай? Перед тим я разом зі своїми татом та дідусем був на змаганнях, що відбувалися у спорткомплексі «Локомотив». Мені сподобалося те, як там вправно виступали мої однолітки та хлопчики. За віком були трохи старшими за мене. Тому й попросив тата записати мене до секції. Тато та дідусь вже тоді підтримали мій вибір, а от мама й досі не в захваті від цього. Все хвилюється за мене. Їй дуже шкода мене. Адже іноді дістається і на тренуваннях, і на змаганнях. Але ж це спорт. Через ці мамині хвилювання я навіть прошу її не приходити на змагання, де я виступаю, бо, мабуть, саме через це я і сам хвилююся, і виступаю не так, як можу. Як дозволяє спортивний гарт і досвід.

  - Сталося так, що наш син розпочинав активно займатися спортом і майже одночасно пішов до школи, - говорить батько Дмитрика Петро Миколайович, інженер технічного відділу локомотивного депо Козятин. - І можу сказати, що одне одному не заважає. Навчається син добре. А заняття спортом дають йому добру фізичну підготовку. Тренування проходять тричі на тиждень по дві години. А коли готуємося вже безпосередньо до змагань, то навантаження, звісно, зростають. Однак син ніколи не скаржиться, завжди виконує тренерські завдання. А це і воля, і характер, і самодисципліна. Це мені імпонує: характер Дмитра загартовується. А у буденному житті він такий самий, як і всі хлопчаки з нашого та сусідніх будинків. Любить і за комп’ютером посидіти, і м’яча поганяти.

  Своїм кумиром у світі спорту Дмитрик вважає відомого японського майстра східних бойових мистецтв Кенджі Мінорі, який очолює всесвітню організацію карате. Зібрав вже чимало відеофільмів, як про нього, його поєдинки, так і про протиборства за участю кращих світових майстрів. Вважає, що перегляд таких відеоматеріалів - то добра школа для нього як спортсмена. Адже поставив перед собою високі спортивні цілі.

  - Я вже маю у своєму виді спорту п’ять поясів майстерності, - ділиться планами юний спортсмен. - Від помаранчевого до жовтого із зеленою нашивкою. На черзі - зелений. Здобути його - це моя мета на найближчий рік.

  Якось один із його ровесників пожартував: «У Дмитра ШУТОВА - серйозні перемоги». Як виявляється, жарт став правдою.

  В його кімнаті є куточок, де на стіні та на поличках розташовано всі призи та нагороди, які він виборов на змаганнях. Серед них - чотири медалі переможця турнірів, два кубки, сім грамот та декілька інших призів та нагород. Здається, для десятирічного хлопчика цілком пристойний комплект спортивних здобутків. Особливо успішним можна вважати для нього минулий рік, коли вдалося вибороти два чемпіонських титули на обласних змаганнях та здобути п’яте місце на чемпіонаті України, що завершився в Одесі. Однак він планує доповнити цю колекцію нагород вже на найближчому турнірі.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05