РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (24 січня 2014) 

 • І серед учнів є силачі

  Армрестлінг. Цей вид спорту із дещо загадковою назвою, відносно молодий, хоч має доволі довге коріння. Протягом багатьох поколінь юнаки, та й молоді чоловіки, з’ясовували між собою - хто сильніший, боровшись «на кулачках». І, схоже, таке бажання не зникає й у нинішнього покоління. Тому все більше прихильників завойовує армрест-лінг серед молоді, в тому числі й студентської. Враховуючи це, днями відбувся відкритий чемпіонат Вінниччини з армрестлінгу серед студентів. Його провели на базі Вінницького транспортного коледжу (ВТК), який очолює Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ.

  Слово «відкритий» у назві заходу вжито не випадково, адже окрім студентів навчальних закладів Вінниччини (від ПТУ до університетів) взяли участь й представники з п’яти інших областей. Тож змагання вийшло велелюдним за участю 120 спортсменів, яких розподілили за чотирма ваговими категоріями. В кожній із них боротьба проводилась за олімпійською системою, чи простіше - «на виліт». Слабший виходив із боротьби, а переможець продовжував мірятись силою аж до виходу до фіналу, а там - і за перемогу. Змагання проходили за двома спеціальними столами, боротьбу за якими судили по два арбітри, а в ролі головного суді виступав президент Вінницької міської федерації армрестлінгу Дмитро КОЛЕНКО. Його й прошу прокоментувати те, що відбувалось цього дня у спортивній залі коледжу.

  - Ці змагання є складовою всеукраїнського чемпіонату з армрестлінгу серед студентів, - пояснив Дмитро Валентинович. - До цього відбувалися подібні заходи у навчальних закладах, після яких сформовано команди із найсильніших спортсменів, вони є присутніми у цій залі. А із переможців та призерів, яких визначимо, сформуємо команду, яка на чемпіонаті України весною наступного року буде захищати честь Вінниччини.

  Чи випадково місцем змагань став Вінницький транспортний коледж? - запитую Михайла Фаліштинського.

  - У нас відбуваються міські, та й обласні змагання з багатьох видів спорту. Зокрема з волейболу, баскетболу та інших, для цього є відповідна спортивна база. А тепер ми із задоволенням прийняли пропозицію від обласної федерації армрест-лінгу провести у нас змагання й з цього виду спорту. Адже він доволі популярний і серед наших студентів. Майбутні залізничники повинні бути не лише добре професійно підготовленими, а й розвинуті фізично. Для цього культивуємо й силові види спорту. А щоб вони займались й армрестлінгом, придбано спеціальний стіл, який встановлено в атлетичній кімнаті гуртожитку. Тож за ним наші студенти готувались й до нинішніх змагань, що проходили доволі напружено та й тривалий час. Адже ніхто не хотів поступатись. Та все ж вони добігли кінця, після чого визначено переможців у кожній із вагових категорій, а також ті, хто зайняв з другого по п’яте місця. Такий, дещо розширений, діапазон серед призерів зроблено, як пояснив президент Вінницької обласної федерації армрестлінгу Микола ТОРОХТІЙ, для того, щоб можна було сформувати команду із найкращих спортсменів для їхньої участі у чемпіонаті України. Крім того кожен із п’яти кращих спортсменів у власній ваговій категорії отримав ще й грошову винагороду від ста до трьохсот гривень. А переможцями стали: у ваговій категорії до 65 кг - Олег РОЗБІЦЬКИЙ, студент Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, у ваговій категорії до 75-ти кілограмів - Вадим ОРЛИК із Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, у ваговій категорії до 85 кг - Роман ЖОНОВАТЮК, який навчається в Уманському державному педагогічному університеті, а серед найважчих, за 85 кг, атлетів перемогу здобув Дмитро ПАСТУХ - студент Бершадського медичного коледжу.

  Переможцям та тим, хто посів другі та треті місця, президенти обласної та міської федерацій армрестлінгу Микола Торохтій та Дмитро Коленко вручили медалі відповідного ґатунку, а також дипломи.

  Серед команд найбільше балів, а вони нараховувались кожному спортсмену, набрала спортивна дружина із Вінницького транспортного коледжу. Друге місце посіли спортсмени Львівського державного училища безпеки життєдіяльності, а третьою була команда Технічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

  Є надія, що студенти-силачі Вінниччини, серед яких чимало майбутніх залізничників, успішно виступлять на майбутньому чемпіонаті України з армрестлінгу.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05