РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Пісенні мережива Тамари й Аліни Васильєвих

  Зворушуючи найтонші струни душі, ллється зі сцени пісня. Милозвучне сопрано солістки привертає увагу зали. Але ось хор підхоплює «пісенні нитки» - і вже спільно виплітається мереживо з голосів і мелодій. Тамара Васильєва, солістка хору Коростенського будинку науки і техніки (БНіТ), завжди хвилюється перед виконанням, переживає, щоб виступити достойно, щоб пісня дійсно дійшла до душі глядачів. І як радісно їй, коли після концерту вони дякують аматорам за свято.

  Тамара Олексіївна в хорі Коростенського БНіТ співає вже 20 років. Починалося все із запрошення колег, які знали її пісенний хист, виступити з аматорським колективом за честь залізничної школи №9, де вона свого часу була техпрацівницею. Тоді вона не лишилася не поміченою. Адже недаремно ж кажуть, що таланту не приховаєш: Тамару Васильєву запросили до хору БНіТ. Відтоді без її участі не проходить жоден концерт чи огляд. Глядачі Коростеня і не тільки залюбки слухають пісні у виконанні солістки.

  Тамара Олексіївна каже, що без пісні свого життя не уявляє, вона з нею завжди. І підтримує у будні, і надихає у свята. Та це ще не все. Ця любов до пісні, що розлилася широкою рікою, захопила і її одинадцятирічну доньку Аліну. Білява, гарненька дівчинка сміливо ступила на сцену, і її голосок-дзвіночок відразу полюбили глядачі. Звісно, упевненості додавало те, що тут неподалік мама, яка підтримає і підбадьорить. Аліна виступала не раз вже на різних дитячих конкурсах, має відзнаки. І на залізниці кілька років тому під час огляду в Києві отримала грамоту. Мама каже, що вона тією нагородою дуже пишається і береже, як і «Рабочее слово» з матеріалом, де згадувалося її прізвище.

  Запитую в Тамари Олексіївни, як же інші члени сім’ї ставляться до пісенного захоплення її та Аліни. Каже, що старша донька Людмила їх підтримує, бо й сама любить пісню. А чоловік Тамари Олексіївни Микола Григорович жодного концерту за їх участі не пропустить, а то ще й квіти принесе на сцену…

  Говоримо з Тамарою Васильєвою і про те, які ж концерти готують, над якими творами працюють учасники хору. Співрозмовниця каже, що нині серйозно працюють над піснями, з якими виступатимуть у Шевченківські дні. Отож, сподіваємося, що «Реве та стогне Дніпр широкий…» у виконанні хору Коростенського БНіТ звучатиме потужно і проникливо. Їм це до снаги. Бо вкладають у пісню усі свої вміння і трепет душі.

  Оксана КЛИМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05