РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Обійшлося без «валідолу»

  Напередодні новорічних свят у Києві в ДФСК «Локомотив» відбувся турнір з волейболу серед працівників столичної магістралі. Заявки на участь у змаганнях подали дев’ять команд - по дві від кожної дирекції залізничних перевезень. Лише Конотопську було представлено однією. Їх розділили на три групи. До групи «А» увійшли представники жмеринських, козятинських та коростенських локомотивників. Групу «В» склали команди Жмеринської вагонної дільниці, Київської дирекції залізничних перевезень та локомотивного депо Конотоп. А до групи «С» жереб розподілив дарницьких локомотивників, козятинських вагонників та команду Коростенської колійної машинної станції.

  Є ПРИВІД ЗАМИСЛИТИСЯ

  Як бачимо, найбільш спортивне життя вирує в локомотивному господарстві, адже понад половину учасників саме з цього галузевого напрямку. На жаль, не побачили ми цього разу на турнірі зв’язківців, енергетиків, моторвагонників. Словом, представників із багатьох служб, хоча, вважаю, і в цих підрозділах є шанувальники літаючого м’яча.

  Для нашого «Локомотива» вже стало «доброю» традицією розпочинати будь-які спортивні заходи без урочистого відкриття змагань. Вже «надцятий» раз поспіль організатори не беруть до уваги той факт, що саме урочистий момент відкриття мобілізує учасників, надихає їх на досягнення найвищих результатів. Не випадково це невід’ємний атрибут всіх Олімпійських ігор. А чим ми гірші?


  Конотопці – переможці.

  ДРАМАТИЧНІ МОМЕНТИ НА МАЙДАНЧИКУ

  Проте турнір розпочався. Першими в двобої зійшлися коростенські та козятинські локомотивники. Спочатку вдача посміхнулась козятинцям - вони відкрили рахунок, проте коростенці швидко перехопили ініціативу й повели у грі. І з результатом 25:10 отримали перемогу. У другому сеті коростенці з самого початку взяли гру в свої руки і впевнено перемогли.

  У стартовому матчі групи «В» грали команди локомотивного депо Конотоп та Київської дирекції залізничних перевезень. Локомотивники з перших хвилин продемонстрували високий клас гри й впевнено перемогли з перевагою в 15 м’ячів. У другій партії кияни намагалися переломити перебіг подій на свою користь. Їм це майже вдалося, але все ж п’ятьма м’ячами поступилися.

  Драматичною була перша гра в групі «С». Тут першу партію виграли коростенські колійники. Проте у другій Фортуна опинилася на боці козятинських вагонників. Для виявлення переможця суперникам довелося грати втретє. Перемога дісталася колійникам. До речі, це була єдина гра на відбірковому етапі, яка закінчилась з рахунком 2:1, у всіх інших зустрічах рахунок був «сухим» - 2:0.

  За підсумками початкового дня турніру перші місця в своїх групах посіли коростенські та конотопські локомотивники і команда колійників із Коростеня. Не набравши жодного очка, турнір залишили козятинські та дарницькі локомотивники і команда Жмеринської вагонної дільниці.

  ДО ЗАВІТНОЇ МЕТИ

  Другий день подібних турнірів передбачає запеклі баталії з перших хвилин. Особисто авторові цих рядків сподобалась гра, яку продемонстрували волейболісти з Козятинської дирекції залізничних перевезень. Кістяком у ній є працівники з локомотивного та вагонного експлуатаційного депо. Перший та другий сети, під час яких вони змагались із жмеринськими локомотивниками, довели, що у стартовому протистоянні завершального ігрового дня переднє слово за козятинськими умільцями. Приємно подивували саме під час означених сетів майстер вагонного депо Дмитро ШУТОВ та заступник начальника цього підрозділу Ігор ДОВГИЙ. Надійні блоки, які вони ставили на шляху м’яча, дали чудові шанси всій козятинській команді. Ясна річ, не все залежало від цих гравців. Подачі від Антона ГОДЛЕВСЬКОГО (бригадир вагонного депо), Олександра КОЛОСОВСЬКОГО (слюсар локомотивного депо) бентежили не одного їхнього суперника зі «жмеринського» боку волейбольної сітки. Як результат - козятинці виграли у двох сетах і здобули перемогу над суперниками. Таким чином забезпечили п’яте місце у турнірі.

  Непогану зіграність показали гравці із команди Київської дирекції (четверте місце).

  У рамках завершальних ігор за перше - третє місця неперевершеними були гравці із Конотопа. Серед волейбольних бомбардирів - знайомі по футбольних баталіях капітан Олександр КАЛЮЖНИЙ (помічник машиніста), Олександр КРИКЛИВИЙ (машиніст) та інші. Для себе відмітив майстерні розіграші м’яча, які демонстрував кращий зв’язковий турніру Віктор КОВАЛЕНКО (машиніст) із партнерами по команді - Олександром САВЧЕНКОМ та Сергієм ГІРЧЕНКОМ (обидва машиністи). Матчі із представниками колійної машинної станції (КМС-122) та локомотивниками з Коростеня були доволі складними для команди, яку очолює О. Калюжний. Цікаво, що, приміром, у двох сетах гри із машиністами та слюсарями із локомотивного депо ст. Коростень рахунок був однаковим. 25:18 на користь конотопчан.

  Наголосимо на тому, що завдяки вчасним техтаймаутам капітану конотопчан вдавалося заспокоїти багатьох гарячих хлопців, що намагалися будь-що вставити солоне слівце у хід гри. Капітан О. Калюжний весь час закликав грати без надлишкових емоцій. І, повірте, грали. Без замін, переконливо йдучи у величезний відрив від суперників. Можливо саме тому, підтягнутися до команди з Конотопа за рахунком не вдалося ні локомотивникам, ні колійникам із Коростеня. Як не намагався кращий нападник турніру В’ячеслав КОНДРАТЕНКО із КМС-122 переламати хід гри - не вдалося. Сухий рахунок у двох матчах - і ось конотопчани святкують перемогу. Тож друге місце - за машиністами і слюсарями з Коростеня, а третє - за їхніми земляками із КМС-122.

  Приємні сюрпризи чекали на багатьох під час церемонії вручення призів. Остання акція проведена технічним інспектором праці Дорпрофсожу Андрієм ОВСІЄНКОМ, начальником ДФСК «Локомотив» Ольгою СТОРОЖЕНКО та головним суддею змагань Василем ГАРАЩЕНКОМ.

  Із чого починалася приємна акція? Із поздоровлення із 21-м днем народження помічника машиніста Ярослава СКІДАНЧУКА (локомотивне депо ст. Коростень). Радість разом із сином цього дня розділив його батько - роз’їзний квитковий касир із Київської дирекції Руслан Петрович. Чи залишився у боргу перед батьком його син? Коли було об’явлено, що кращим гравцем турніру визнано саме Руслана СКІДАНЧУКА, позитивним емоціям від Ярослава не було меж. Зрозуміло, що обійшлося без «валідолу». А тепер без жартів. Хоча перебували батько із сином у ті дні по різні боки сітки, але тим не менш кожний до своєї справи віднісся професійно, зробивши разом із партнерами гру цікавою і неповторною.

  Турнір завершено! До нових перемог, до завітної мети!

  Сергій ГУК, Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05