РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Вибір існує завжди

  Передноворічна редакційна пошта багата на привітання, подяки, відгуки та слушні думки від наших постійних читачів.

  За добре слово та увагу до Золотого фонду - наших ветеранів - дякує керівництву залізниці голова Ради ветеранів Міжрегіонального вищого професійного залізничного училища з Козятина Олена ПАЦАНОВСЬКА.

  Урочистості з нагоди 135-річчя училища стали вагомою подією минулого року. До Козятина приїхали делегації з багатьох країн Європи, залізничних підрозділів, навчальних закладів. «Не відбулися б ці свята без таланту, турботи та доброго серця очільника нашої залізниці», - наголошує Олена Пацановська. І бажає у Новому році великих досягнень у всіх підрозділах Південно-Західної, що збагатять нашу прекрасну Україну.

  Микола Карпуленко - наш дописувач та активний учасник конкурсів на найдотепніший підпис під фото, або «Ваш дід Микола», як він сам себе називає, вітаючи усіх із новоріччям, відзначає позитивний настрій залізничного часопису. Доброта, милосердя, мудрість та працелюбність - ті зерна, які завжди проростають на інформаційному полі «Рабочего слова».

  В свою чергу хочемо подякувати за співпрацю нашим постійним авторам, які збагачують наше видання новими темами, історіями, подіями. Серед них - Анатолій ПОСМІТЮХА з Києва, Віолетта ЧУМЕЛЬ з Коростеня, Зоя ВІЛЬЧИНСЬКА з Козятина, Олександра РОМАНЧИКОВА з Києва, Олександра ТИХОНЧУК з Бердичева, Ядвіга ОСТРОВСЬКА з Глевахи, Олександр ЦАРИК із Шепетівки, Анатолій ЗБОРОВСЬКИЙ з Ірпеня, Людмила ІВАНЧЕНКО, Лариса КЛИМОВА, Надія МАЦІЄВСЬКА з Києва. Приємно, що поруч із старшим поколінням крокує молоде поповнення, яке пробує себе у журналістській справі. Це Лідія ЛЕЛЕЧЕНКО, Олена МИКИТЕНКО, Світлана ОЛЕКСІЄНКО, Ганна ВОЗНЮК, Євгенія ОЛІЙНИК, Юрій КАЛІНСЬКИЙ, Євген СТЕМПКОВСЬКИЙ.

  З ваших телефонних дзвінків до редакції, листів ми дізнаємося, що знайшло відгук у читацьких серцях, що зацікавило, які теми стали актуальними. Гострою залишається тема роботи провідників. Як не намагається керівництво Укрзалізниці позбавитись «вузьких місць» у функціонуванні деяких горе-провідників пасажирських вагонів, прикрі випадки, на жаль, трапляються. Болісні питання стану рухомого складу, наставництва, галузевої медицини обговорюються на наших сторінках.

  У цей складний час такою, що допомагає вгамувати духовну спрагу, стала для наших читачів тема духовності.

  «Ми з величезною повагою ставимося до віри, як до однієї з ключових потреб людського буття. Адже для більшості з нас духовні справи завершуються відвідуваннями церкви: постоїмо, поставимо свічку, але не більше. Тож приклад хресного ходу, про який розповідала ваша газета, є своєрідним подвигом для більшості людей, - поділилась з нами своїми думками Зінаїда СЕРГІЄНКОВА з Києва.

  «Саме рядки з матеріалу «Хресний хід до жіночого монастиря» викликали, - як пише Олена ЧЕРЕДНЕНКО з м. Вишневе, - в нашій родині гарячу підтримку. Слова, що прощати - це великий труд, який не кожному по силах, - щира правда. А питання, як знайти межу між добром і злом, як не втратити віру, як знайти себе у цьому світі, не розчинитися у чомусь чи комусь, а бути тим, ким тебе бачить Всевишній, хвилюють людину все життя», - наголошує О. Чередненко.

  Економіка, історія, філософія, психологія, медицина, культура - далеко не весь перелік сфер, які намагається охопити залізничний часопис. Та головне, що у ньому завжди залишиться найважливіше місце для людини праці. Для вас, шановні читачі! Адже вибір існує завжди. І впевнені, що для вас він буде за «Рабочим словом».

  Редколегія
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05