РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Японський політ «українського соловейка»

  Зустріч у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги з всесвітньо відомою оперною співачкою, солісткою Японської опери Фуджівара Оксаною Степанюк для поціновувачів її таланту стала справжнім святом. Сольний концерт оперної співачки був присвячений десятиріччю її творчої діяльності. У виконанні Оксани Степанюк звучали українські народні та японські пісні в супроводі бандури і фортепіано, а також класичні твори Г. Доніцетті, І. Штрауса, О. Аляб’єва, Дж. Верді, Дж. Каччіні, Ю. Венедікта, Ф. Сарторі.

  Оксану Анатоліївну розчулив щирий і вдячний прийом глядачів, серед яких було чимало студентів різних років, викладачів Житомирського музичного училища імені В.С. Косенка.

  В цьому училищі Оксана Степанюк, уродженка с. Синява Рокитнянського району Київської області, навчалася по класу бандури в Миколи Нечипоренка. З 1996 по 2002 рік продовжувала навчання в Національній академії музики імені П.І. Чайковського відразу на двох факультетах: по класу бандури - у професора Сергія Баштана та по класу вокалу - у Євгенії Мірошниченко. Надзвичайний голос Оксани і її виконавський талант яскраво засяяв на багатьох мистецьких світових конкурсах. А в 2003 р. отримала запрошення - контракт до Японії. У 2010 р. стала солісткою Японської опери Фуджівара.

  За десятиріччя в Японії Оксаною Степанюк було проведено понад 500 сольних концертів, а також благодійних концертів для таких країн, як Україна, Камбоджі, Шрі-Ланка, Філіппіни, Афганістан, Японія. Її гастрольний графік розписаний на два роки вперед.

  Та, перебуваючи в Україні, вона не могла не повернутися туди, де плекалася її музична доля. Концерт в Житомирському драмтеатрі, який пройшов з аншлагом, душевне спілкування зі своїми викладачами, безумовно, додали заслуженій артистці України наснаги. Як і відвідування музичної школи в рідному Рокитному, де вона колись навчалася. Відома своєю благодійною діяльністю, співачка побувала і в Рокитнянському районному дитячому будинку.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05