РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Колія Тагільцева: Барнаул - Новоград-Волинський

  Вірити чи не вірити у викрутаси долі - особиста справа кожного. Бо одні вважають, що вони керують нею, інші думають, як би не планував свого життя, а станеться так, як судилося. В’ячеслав ТАГІЛЬЦЕВ, зростаючи в Алтайському краї, у юному віці й у мріях своїх навіть не витав над Україною. Але її величність доля розпорядилася так, що саме в нашому краї, у місті Новограді-Волинському, він знайшов своє кохання, створив гарну сім’ю, тут він здобув авторитет на роботі, завдяки порядності, працьовитості, надійності.

  …В’ячеслав Васильович розповідає про те, як уперше приїхав до Новограда-Волинського. Вісімнадцятирічного юнака із м. Барнаул призвали на службу до Збройних Сил Радянської армії. Потрапив у Прикарпатський військовий округ у залізничні війська. Доводилося солдатам займатися будівництвом під’їзних колій по різних станціях. Будували їх і в Новограді-Волинському. У цьому місті і зустрів Тагільцев юну дівчину-красуню. Виявилося, що то була не просто зустріч, а кохання з першого погляду. І на все життя. Саме любов покликала юнака з Алтаю до Новограда-Волинського. Після служби в армії поїхав він до батьків у рідний Барнаул, але за місяць повернувся до коханої, щоб одружитися і будувати сімейне життя… Нині у В’ячеслава Васильовича і Наталії Ілларіонівни двоє дорослих доньок, троє чудових онуків.

  Подружжя працює в Житомирській дистанції колії. В’ячеслав Васильович - начальник Новоград-Волинської дільниці. На цій посаді 10 літ. А до цього пройшов тривалий шлях професійного колійного гартування, починаючи з монтера, бригадира, шляхового майстра…

  За ці роки праці було здійснено багато важливих справ, заради того, щоб безперебійно працювала залізниця. За останні роки чи не найвідповідальнішою і найоб’ємнішою справою для новоград-волинських колійників, і не тільки для них, стало впровадження швидкісного руху поїздів у напрямку Київ - Львів. Над цим завданням працювали всі разом із працівниками різних дистанцій. Але є й постійна, щоденна і копітка робота з поточного утримання колії. А ще - турбота про людей.

  Запитую у В’ячеслава Васильовича про побутові умови для монтерів колії, чи мають вони де перепочити, адже праця колійників ніколи легкою не була. Як з’ясувала, капітально відремонтовано у Новограді-Волинському двоповерхову будівлю, де - і виробниче, і побутове приміщення для працівників. Для людей тут створено гарні умови. Для того щоб організувати це оновлення, доклав значних зусиль начальник Житомирської дистанції Микола Іванченко, каже Тагільцев. Розповідає В’ячеслав Васильович, що капітально відремонтували і приміщення для колійників на ст. Радулине, де встановлено електроопалення, душові. Звісно, планів щодо поліпшення умов праці є ще чимало. І поступово вони реалізовуватимуться.

  Питаю у В’ячеслава Тагільцева, чи готові працювати за сніжної суворої зими, яку нам пророкують синоптики. Каже, що все належне щодо підготовки зроблено. А суворим сезоном його особисто не злякати, бо бачив різні. Тут, у дистанції, він вже їх зустрів… сорок. Тож щиро хочеться побажати досвідченому, авторитетному залізничникові, аби за будь-якої погоди у нього завжди було тепло на душі. Від любові своєї родини, від поваги колег, яку він зумів заслужити.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05