РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Із впевненістю у майбутнє

  Про будні медиків із залізничного Козятина

  Історія існування Державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» сягає понад століття. Сьогодні це сучасний лікувальний заклад, який надає лікувально-профілактичну допомогу 25 тис. працюючих залізничників, членів їхніх сімей, пенсіонерів залізничного транспорту та прикріпленому населенню, що мешкає уздовж 288 км залізниці.

  Забезпечують роботу закладу 448 фахівців персоналу, в т. ч. 61 лікар, 212 середніх медичних працівників. Високий професіоналізм медичного персоналу дає змогу якісно виконувати основні завдання - збереження здоров’я контингенту, який перебуває на обслуговуванні, медичне забезпечення локомотивних бригад з метою гарантування безпеки руху потягів, профілактика професійних, хронічних захворювань та виробничого травматизму залізничників. Медики працюють заради зниження рівня захворюваності що призводить до тимчасової втрати працездатності, запобігаючи виходу на первинну інвалідність.

  Підбиваючи підсумки 2013 р., можна сказати, що минулий рік був плідним для медичного персоналу лікарні.

  Лікарсько-експертну комісію (далі - ЛЕК), яка відповідає за якісний відбір працюючих на залізниці та визначає їх придатність до роботи, повністю забезпечено необхідною апаратурою відповідно до галузевих наказів. Кадровий склад ЛЕК - це висококваліфіковані фахівці різного профілю. За 2013 р. проведено 6683 профілактичних огляди працюючих залізничників. З метою недопущення до роботи у рейси працівників з погіршенням стану здоров’я медичними працівниками пунктів охорони здоров’я підрозділів проведено майже 108 тис. передрейсових оглядів.

  Стаціонарні відділення розгорнуті на 180 ліжок. У минулому році тут проліковано пацієнтів більше, ніж у 2012-му, і ця цифра сягає 6 тис. Статистика свідчить й про те, що виконано план ліжко-днів (одна доба, яку хворий провів в умовах стаціонару - ред.) на 102%. Між іншим, завдяки впровадженню в обстеження та лікування новітніх технологій середнє перебування пацієнта на ліжку значно скорочено і становить на 0,8 дня менше за плановий показник. Факт: знизилась кількість летальних випадків, що відбуваються із важко хворими.

  В хірургічному відділенні закладу у 2013 р. проведено майже 1500 операцій, серед яких постійно збільшується питома вага лапароскопічних (малоінвазивних - мінімум травмування) та порожнинних оперативних втручань. Це дає можливість більш швидкого одужання пацієнта і повернення його до звичного життя. Ці операції проводяться при жовчно-кам’яній хворобі, безплідді у жінок, видаленні новоутворень в органах жіночої статевої системи. В майбутньому планується впроваджувати лапароскопічні операції для лікування чоловічої статевої системи.

  Наприкінці 2013 р. на базі хірургічного відділення лікарні відкрито п’ять ліжок для хворих на офтальмологічні недуги. Проведені операції на сучасному обладнанні для заміни кришталика хворим із катарактою ока дозволили за короткий термін повернути зір 30 хворим. Про позитивні результати операцій свідчать численні вдячні відгуки від наших пацієнтів.

  За необхідності до комплексного лікування хворих додаються і методи у сфері нетрадиційної медицини. Серед них - гіпнотерапія, гірудотерапія, рефлексотерапія. Пацієнти вдячні медичним працівникам за їх працю та милосердя. Постійно зростає використання послуг зі страхової медицини під час лікування залізничників, пенсіонерів залізничного транспорту, медичних працівників. У минулому році за медичним страхуванням проліковано майже три тисячі пацієнтів, з яких дві тисячі - працюючі у підрозділах Козятинського залізничного вузла, одна тисяча - пенсіонери залізничного транспорту. Активно впроваджується система лікування незастрахованих хворих за монополісами. Цією можливістю скористались 122 пацієнти.

  Такі вагомі досягнення стали можливими не лише завдяки сумлінній роботі колективу. Постійному поліпшенню якості надання медичних послуг сприяє мудрий управлінський підхід з боку керівництва Південно-Західної залізниці. Саме завдяки професіоналізму та оперативній допомозі з боку адміністрації столичної магістралі вирішуються численні проблемні питання.

  Згідно із планами адміністрації нашого закладу належить приділяти увагу заходам із подальшого розвитку лікарні шляхом забезпечення реалізації управлінських рішень з метою реформування системи медичної допомоги на залізниці. Ефективне використання матеріального та кадрового потенціалу передбачає проведення процесу із оптимізації організаційної та штатної структури. На порядку денному - ефективний менеджмент, підвищення фахового рівня кадрового потенціалу, впровадження новітніх сучасних методик з обстеження та лікування пацієнтів, створення належних умов для перебування хворих у закладі. Ми готові до прогресивних змін та реформ.

  Колектив Державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» вітає всіх з новорічними святами. Зичимо міцного здоров’я, щастя, успіхів вам і вашим родинам!

  Олександр КРАВЧУК, головний лікар Державного закладу «Відділкова лікарня ст. Козятин Південно-Західної залізниці»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05