РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (17 січня 2014) 

 • Як біду свою, сприймає хворих біль

  Регулярно читаю «Рабочее слово». Газета в нашій сім’ї, від діда-прадіда до сьогоднішніх дітей залізничній, по-справжньому настільна. В номері 41 - 42 за 2013 рік з інтересом прочитала приємну новину - «Добра слава про залізничних медиків котиться світом». І так захотілося внести свою «лепту», розповівши про медиків відділкової поліклініки ст. Коростень.

  Це лікарі Катерина СИТНЮК, Євгенія МОСТОВА, Наталія ВОЛИНЕЦЬ, Тетяна ЮДІНА, Людмила ШУЛЬГАТА, Микола АКСЬОНЕНКО, Євгеній СЕМЕНЮК та багато інших, які гідно дотримуються клятви Гіппократа.

  Про одну з них, ветерана залізничної поліклініки, розповім детальніше. Добра, дбайлива, чуйна, уважна - такі слова можна почути від численних пацієнтів на адресу Ліни САВЧУК, терапевта залізничної поліклініки. Понад сорок років вона віддала служінню благородній справі - лікувати та рятувати від недуг людей. Ліна Львівна після успішного закінчення медінституту у м. Читі, що на Забайкаллі, стала дільничним лікарем поліклініки ст. Коростень, де й працює все своє життя. Для всіх Ліна Львівна наче рідна людина, справжній сімейний лікар, бо зцілює вже не одне покоління, з кожним пацієнтом знаходячи спільну мову, вкладаючи всю свою енергію, знання, досвід на благо хворих. Лікар ніколи не відмовляє у консультації, пораді, а головне - не чекаючи виклику, сама заходить зокрема й до хворих інвалідів війни та праці. Ось чому всі люди, навіть з інших дільниць, єдині в своїй думці: «Ліна Львівна - справжній лікар». Їй можна довіритися. Вона завжди уважна, завжди поцікавиться самопочуттям, заміряє тиск, призначить ліки, добре слово скаже… А це так необхідно хворій людині. На превеликий жаль, люди часто страждають від недуг і їх кількість зростає, на очах збільшуються і ціни на медикаменти. І все ж хворі люди з надією на поліпшення свого здоров’я звертаються до поліклініки. Напевно, не тільки професіоналізм та знання лікарів кличуть їх туди, але й милосердя та чуйне ставлення до людей таких медиків, як Ліна Львівна САВЧУК. Це про неї, мабуть, писав поет:

  І добром іскряться очі карі,

  Як біду свою, сприймаєш хворих біль.

  Силу і знання й душевні чари

  Віддавати людям - милосердна ціль.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ, ст. Коростень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05