РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • Будівництво житлового будинку по вулиці Жовтневій в м. Вишневе Київської області

  Заява про екологічні наслідки діяльності

  Замовник: служба капітальних вкладень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

  Адреса: вул. Лисенко 6, м. Київ-30 інд 01601

  Місце розташування будівництва: ділянка розташована в південно-східній частині Північного планувального району м. Вишневе в кварталі що обмежується вулицями Жовтнева (з півночі), Вітянська (з заходу), Лесі Українки (з півдня), Машинобудівників (зі сходу).

  Мета: відселення мешканців міста Вишневе які проживають в житлових будинках барачного типу та гуртожитках Південно-Західної залізниці.

  Будинок запроектований чотирисекційний, шістнадцятиповерховий з технічним, підвальним поверхами та даховими котельнями на 384 одно-, дво-, три- та чотирикімнатних квартири. Виходячи з умов ущільненої забудови, будівництво багатоквартирного житлового будинку соціального призначення здійснюється почергово: 1 черга - 1 секція на 96 квартир.

  2. Впливи на навколишнє середовище.

  2.1. На геологічне середовище - вплив в межах нормативного. Перед будівництвом будуть проведені інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні дослідження. Діючі водопровідні та електричні мережі будуть винесені за межі земельної ділянки на стадії підготовчих робіт. Прийнято суцільну систему вертикального планування в узгодженості з існуючим рельєфом, виконуються заходи по запобіганню попадання дощових та талих вод у грунт та підземні води.

  2.2 На повітряне середовище - вплив припустимий, викиди діоксиду азоту, оксиду вуглецю, ртуті та метану складають 0,1424 г/сек.; 2,920 т/рік. Всі вони відносяться до 1, 3, 4 класу небезпеки. Приземні концентрації - менше ГДК.

  2.3. На мікроклімат - не впливає.

  2.4. На грунт - здійснюється рекультивація ґрунту: знімається верхній родючий шар грунту та використовується при проведенні благоустрою та озеленення.

  2.5. На підземні та поверхневі води - вплив припустимий. Водопостачання передбачено від міських водопровідних мереж. Заплановано спорудження малих очисних споруд для очищення дощових та талих вод з подальшим використанням очищеної води для поливу зелених насаджень та території. Господарсько-побутові стічні води збираються системою трубопроводів в каналізаційну насосну станцію з подальшим відведенням їх в міську мережу каналізації.

  2.6. Вплив на тваринний та рослинний світ - припустимий, будуть обстежені зелені насадження. Для здійснення вирубки будуть отримані дозволи в установленому порядку та виконана робота по оцінці екологічного впливу на довкілля зелених насаджень, що потрапляють під пляму забудови. Після закінчення будівництва буде проведено рекультивацію земель з відновленням рослинного шару грунту, озеленення, комплексний благоустрій території об’єкта та прилеглої території.

  2.7. Вплив на населення - припустимий. Заплановано шумовий захист від залізничної колії та автомобільної дороги за допомогою шумопоглинаючого екрану, висотою 3,0 м та використання шумозахисних віконних та стінових матеріалів при будівництві.

  2.8. Вплив на навколишнє соціальне середовище має позитивний характер. Житловий будинок, що будується, має соціальне значення для відселення мешканців міста з будинків, які перебувають в зношеному стані. Реалізація проекту будівництва житлового будинку призведе до поліпшення умов життєдіяльності місцевого населення.

  3. ДТГО «Південно-Західна залізниця» забов’язується здійснити необхідні природоохоронні заходи у повному обсязі, дотримуватись вимог чинного природоохоронного законодавства на всіх етапах будівництва, обслуговування та діяльності.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05