РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • Увагою не обділені

  Зустрічаючи Новий рік, мимоволі підбиваєш підсумки попереднього, аналізуєш зроблене, пережите. От і в нашій ветеранській організації, яка об’єднує понад вісім тисяч тих, хто працював у структурних підрозділах Південно-Західної залізниці на території Жмеринської дирекції залізничних перевезень, наприкінці 2013 року підбили підсумки роботи. І, опираючись на них, хочеться відзначити, що ми не були обділені увагою з боку керівництва залізниці, дирекції, профспілкових організацій усіх рівнів.

  Майже 600 наших ветеранів протягом року побували в санаторіях, пансіонатах та інших оздоровчих закладах. І це завдяки тому, що керівник столичної магістралі Олексій КРИВОПІШИН прийняв рішення щодо виділення путівок й колишнім працівникам залізниці. Крім того, чимало ветеранів отримали й грошову допомогу на лікування та інші нагальні потреби. А загальна сума такої допомоги сягнула 52-х тис. грн. Відчули ми підтримку й від людей доброї волі, які надали нашій громадській організації спонсорську допомогу на суму у 12, 5 тис. грн. Усі ці кошти були розподілені між тими, хто вкрай потребує допомоги. Ми й власними силами намагались допомагати тим, хто хворобами прикутий до ліжка або через інвалідність не може вільно пересуватись. Тут варто відзначити усі вузлові ветеранські організації. У Вінниці її очолює Тетяна Іванівна СКАКУН, у Жмеринці - Любов Григорівна ШКОЛЯР, у Хмельницькому - Сергій Іванович КОЛІСНИЧЕНКО.

  Користуючись нагодою, хочу від імені усіх ветеранів висловити велику вдячність начальникові Південно-Західної магістралі Олексію КРИВОПІШИНУ та голові Дорпрофсожу Оресту ЛОГОШНЯКУ, всім керівникам структурних підрозділів, головам профспілкових організацій усіх рівнів за надану допомогу і підтримку, яку ми відчували протягом 2013 року.

  Вітаю усіх з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Хай новий рік принесе тепло, добробут та затишок у кожну оселю, а наша залізниця зазнає зростання в усіх сферах діяльності. Міцного всім здоров’я, довголіття та процвітання!

  З повагою,

  Лариса ФУРМАН, олова ради ветеранів Жмеринської дирекції залізничних перевезень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05