РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • Як молода журналістка стала Снігуркою

  Перший новорічний номер газети «Рабочее слово» за традицією товстішає. Отже, на 16-ти сторінках сьогодні ви, шановні читачі, зможете ознайомитись з репортажами про останні події, які відбувались не лише на Південно-Західній впродовж недавніх тижнів. До уваги й огляд «Рабочей газеты» 1954-го року (таку назву шість десятиліть тому мало «Рабочее слово»). Поточний номер містить у собі чимало сторінок для вдалого відпочинку із нашим виданням.

  Власне, написати це святкове звернення до читацької аудиторії хотілося за конкретної причини. Уважно придивіться до Снігурки, яка усміхається вам із першої шпальти. Знайомтесь - Олена МИКИТЕНКО, другокурсниця факультету журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Ті, хто уважно читає наше видання впродовж останніх трьох років, пам’ятають статті О. Микитенко, які вона готувала за завданням редакції.

  Наше творче знайомство із Оленою, тоді ще 11-класницею однієї зі столичних шкіл, яка у вільний від навчання час відвідувала інформаційно-творче агентство «Юн-прес» у Київському палаці для дітей та юнацтва, починалося вдало. Перші матеріали про будні та свята залізничних підрозділів виходили цікавими. Згодом мені, як головному редактору, було приємно підписувати творчу характеристику здібної майбутньої журналістки перед її вступом до університету. Думаю, що мама Олени - Валентина Василівна, яка працює в Інформаційно-обчислювальному центрі Південно-Західної залізниці, може пишатися власною донькою. Віриться, що і майбутні редакційні завдання Олена виконуватиме за пропозицією «Рабочего слова» з не меншим ентузіазмом.

  Нам потрібна талановита молодь, яка може за пояс заткнути бувалу у бувальцях братію, що лише за освітою вважається журналістською. Мрію, як головний редактор, що на зміну закляклій десь у ХХ столітті творчій інтелігенції, що «посилює» транспортну репортерську когорту, прийдуть такі завзяті, як Олена Микитенко. Успіхів Тобі, Снігуронько!

  Проте сьогодні у святковий день хочеться побажати читачам цікавих зустрічей із нашою газетою впродовж усього 2014-го! Залишаймося разом!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05