РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • І святкові ялинки

  Багатими на події видався у житті вагонників Козятина минулий рік. Одним з перших на залізниці цей трудовий колектив розпочав впровадження Державної цільової програми реформування залізничного транспорту. Відтепер на базі колись єдиного вагонного депо тут створено два нових відокремлених структурних підрозділи вагонників - ремонтне та експлуатаційне, кожен з яких відтепер виконує свої окремі виробничі завдання.

  - А от у роботі ветеранської організації нашого депо навіть після такого реформування мало що змінилося, - говорить голова ради ветеранів експлуатаційного вагонного депо Козятин Володимир Нікітюк. - Річ у тім, що після розподілу колишнього вагонного депо сам ветеранський осередок не розділився, і всі колишні ветерани-вагонники залишилися в одній організації - на базі нашого тепер вже експлуатаційного вагонного депо.

  Варто сказати, що за останні півроку значно розширилася географія проживання наших ветеранів. Якщо раніше вона простягалася від Миронівки до Бердичева та Погребища, то зараз додався ще й Шепетівський регіон. Вже у недалекому майбутньому очікуємо на поповнення з Житомира та Новограда-Волинського, структурні підрозділи яких будуть підпорядковуватися козятинцям.

  Проте така широка «географія» не становить великої проблеми у справі організації роботи з ветеранами трудового колективу вагонників, які проживають у віддалених від Козятина населених пунктах. За словами голови ради ветеранів, жоден ветеран не залишається поза увагою. Цьому сприяє робота активістів на місцях та профспілки трудового колективу.

  - Ми щиро вдячні і керівництву депо, і профспілковій організації за турботу та увагу до наших ветеранів, - говорить Володимир Гнатович. - Адже саме завдяки їхній підтримці ми можемо, перш за все, матеріально допомогти нашим ветеранам, тим, хто сьогодні найбільш цього потребує. Звісно, хотілося б, аби така допомога надавалася значно більшій кількості людей. Та немає у нас, на жаль, такої можливості. Тому особлива увага - самотнім, тим, у кого немає рідні, і тим, хто міг би піклуватися про них на схилі літ. Ось і тепер, у час різдвяних свят, що завжди несуть нам приємні клопоти та турботи, ми не забуваємо про наших самотніх ветеранів. Обов’язково відвідуємо їх цими святковими днями, вітаємо, даруємо подарунки. А ще кожному з них встановлено в оселі новорічну ялинку.

  Новий рік та Різдво - довгоочікувані та особливі для всіх нас свята. Тож хочу побажати усім нам здоров’я, достатку, родинного затишку, миру та добра!

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05