РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • З натхненням - творити добро

  Коростенська територіальна профспілкова організація на День Святого Миколая організувала благодійну акцію для дітей-сиріт, які перебувають в притулку «Віра, Надія, Любов». Активно включилися у її проведення і члени молодіжної ради. Як сказав молодіжний профспілковий лідер Сергій ПРОГОЖУК, молодь із великим бажанням підтримала цю благородну ініціативу.

  Ще заздалегідь до свята вони поспілкувалися з дітьми, розпитали кожного, щоб вони хотіли отримати цього дня в подарунок від Миколая. І понад 20 дітей-сиріт з притулку з радістю чекали на дивовижне свято. Потурбувалися про те, аби воно стало незабутнім для хлопчиків та дівчаток, і працівники Коростенського Будинку науки і техніки. Отож біля ялинки в залі БНіТ для дітлашні було створено гарне святкове дійство, з піснями, хороводами, іграми та конкурсами. У цих конкурсах дітей підтримувала і молодь профспілки. У результаті всі отримали багато приємних позитивних вражень, які наповнили радістю серця і дорослих, і дітей. Дитяча безпосередність, щира вдячність в їхніх очах у дорослих учасників свята залишили не тільки тепло на серці, а й бажання якомога частіше підтримувати дітей, котрі опинилися в складних життєвих ситуаціях.

  А скільки позитивних емоцій було у вихованців притулку під час вручення подарунків, про які потурбувалася профспілка. Кожна дитина не приховувала свого задоволення, коли, розгорнувши пакет, побачила саме те, що замовляла Миколаю.

  Поки триває вручення, з приємністю спостерігаю за тими, хто вже отримав подарунок. Ось дівчатка з цікавістю розглядають іграшки, візочки для ляльок, про які так мріяли, інші маленькі модниці «випробовують» дитячу косметику. Хлопчики більш стримано милуються замовленим конструктором, настільною грою… А на завершення залом лунає дружне дитяче «Дякуємо!», яке додало благодійникам натхнення на подальші добрі справи.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05