РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (1 січня 2014) 

 • Про вічні цінності

  У День Святого Миколая діти, за традицією, знаходять подарунки під подушками у рідних оселях. Та, на жаль, є ще чимало дітей, в яких немає своєї родини. Майже сотня таких, віком від декількох тижнів до семи років, перебувають у дитячому будинку, що розташований на околиці Вінниці. Опіку над цим закладом, як і над декількома іншими, взяв начальник Південно-Західної залізниці, депутат Вінницької обласної ради Олексій КРИВОПІШИН. Уже третій рік поспіль він разом із начальниками служб та керівниками відокремлених структурних підрозділів нашої залізниці виконує місію чудотворця - навідується до сиротинців із подарунками.


  Начальнику столичної магістралі Олексію КРИВОПІШИНУ та голові Дорпрофсожу Орестові ЛОГОШНЯКУ вручили подарунок, зроблений власноруч.


  Начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН вручає солодощі малечі.

  От і нещодавно, у День Святого Миколая, делегація столичної магістралі, очолювана Олексієм Мефодійовичем, завітала до дитячого будинку у Вінниці. Вони подарували цьому закладу комп’ютер, дитячі візочки, велосипеди, різноманітні іграшки, фрукти, солодощі… А у відповідь діти старших груп влаштували для столичних гостей, разом зі Святим Миколаєм, невеличкий концерт, який розчулив усіх присутніх.

  - Ми не лише у святкові дні, а й у будні навідуємось до дитячих будинків, - зазначив у своєму коментарі для преси начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. - І кожен раз надаємо посильну допомогу. Робимо це для того, щоб діткам було тепло та затишно у цих закладах.

  На запитання, чи отримали подарунки його рідні, Олексій Мефодійович зазначив, що у нього п’ять онуків. Їх вже чекають подарунки - цікаві книги, а вручить він їх, коли повернеться після відвідин сиротинців на Вінниччині.

  - Я щиро вдячна Олексію Мефодійовичу, - поділилася із журналістами директор дитячого будинку Надія АНДРІЄВСЬКА, - і за сьогоднішні подарунки, і за ту допомогу, яку надають працівники столичної магістралі нашому закладу. А вони допомогли облаштувати дитячі ігрові майданчики, провели окремі ремонтні роботи у приміщеннях та на території закладу. Це додало зручностей нашим дітям.

  Поважні гості завітали також до школи-інтернату що у с. Самгородок, Козятинського району. Залізничники подарували закладу необхідну побутову техніку, солодощі та чудовий концерт, який влаштували колективи з Будинку науки і техніки Козятинської дирекції.


  «Миколайчики» - солодкий подарунок від Чудотворця


  Святкова вистава від Святого Миколая.

  Відвідала делегація залізничників столичної магістралі на чолі із її керівником у День Святого Миколая і спеціалізовану школу-інтернат, яку розташовано у селі Іванів, Калинівського району на Вінниччині. Дітлахам також вручили подарунки, зокрема швейні машинки, щоб ті могли навчатись швацькій справі. Доставлено у цей заклад і спеціальне медичне обладнання для корекції зору. Досягнуто домовленості й про допомогу залізниці у ремонті покрівлі на головній будівлі школи-інтернату наступного року. Думається, й така допомога буде надана, адже Олексій Кривопішин завжди вірний своєму принципу: сказано - зроблено.

  Цінувати радість від спілкування та дитячі посмішки, дарувати їм теплоту, дбати про хворих, сиріт у дитячих будинках - справа благородна.


  Фото на згадку

  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05