РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (20 грудня 2013) 

 • «Було приємно почути таку новину»

  За багаторічну сумлінну працю на залізниці електромонтеру пристроїв сигналізації, централізації та блокування (СЦБ) Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку Миколі КОСОБУЦЬКОМУ було оголошено Подяку Державної адміністрації залізничного транспорту України.


  Електромонтер пристроїв СЦБ Микола КОСОБУЦЬКИЙ.

  Про це заохочення, як розповідає сам Микола Адамович, він довідався дещо буденно - не під час урочистого зібрання, як це буває зазвичай, чи навіть не на нараді.

  - Тими днями я був у відрядженні на станції Жашків, коли мене телефоном привітала сестра, - розповідає мій співрозмовник. - Сказала, що прочитала про це у газеті. Звісно, було приємно почути таку новину. Хоч вона й стала для мене дещо несподіваною. Якось не звик я до нагород та зайвої уваги до себе, бо вважаю свою роботу звичайною та буденною і аж ніяк не такою, де є, як то кажуть, місце подвигу. Я ж не лікар, не міліціонер, і навіть не пожежний, які рятують життя чи досить часто працюють в екстремальних ситуаціях. Від мене залежить забезпечення справної роботи приладів сигналізації.

  - Скромність - одна з головних рис характеру Миколи Адамовича, - говорить головний інженер Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку Петро ПРИХОДЬКО. - Та у нашому колективі всі добре знають, що він не лише професіонал своєї справи, у якого, як кажуть, золоті руки, а й чудова людина, вмілий наставник, який дав путівку у життя багатьом нашим молодим спеціалістам.

  Трохи більше як за рік Микола Адамович відзначатиме свого роду ювілейну дату з тих пір, як він працює на залізниці. Прийшов сюди вже далекого 1975-го одразу після завершення служби у війську. Тут, у дистанції сигналізації та зв’язку, вже працювали два його старших двоюрідних брати, тож і Миколі порадили опанувати фах електромонтера. Здібний хлопчина набував ази майбутньої професії безпосередньо на практиці: одразу пішов працювати у бригаду електромонтерів. Він й досі вдячний своєму першому наставнику Василю ДАВИДЮКУ, з яким пліч-о-пліч пропрацював майже десять років. Василь Іванович підготував його як професіонала. З роками електромонтер СЦБ Микола Кособуцький вже сам навчав молодих колег майстерності та професіоналізму. Сьогодні він має кваліфікацію електромонтера VI розряду, а десятки його вихованців стали кваліфікованими спеціалістами й успішно працюють за обраним фахом. Деякі з них вже «переросли» свого наставника, очолюють бригади та зміни. Та й у самого Миколи Адамовича зараз керівник - його колишній вихованець Олек-сандр БРОДЯНЕЦЬ.

  - Я радий за цих хлопців і бажаю їм лише успіхів та кар’єрного зростання, - говорить мій співрозмовник. - Значить, настав вже їхній час готувати надійну зміну.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05