РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (13 грудня 2013) 

 • Мегасекретні спецоперації для стрільців кольоровими кульками

  За кількістю його учасників, а також глядачів, які завітали подивитися на це цікаве та захоплююче дійство і разом з тим палко повболівати за «своїх», це свято з пейнтболу стало, мабуть, наймасовішим спортивним змаганням. Маю на увазі ті, що проводилися останнім часом у місті залізничників Козятині. Судіть самі: безпосередньо у змаганнях взяли участь майже 250 шанувальників цього, поки що, нетрадиційного і разом з тим дещо екзотичного для багатьох із нас виду спорту. А це понад шість десятків команд. Кількість вболівальників також сягнула за декілька сотень. Тож гучну підтримку з боку прихильників до стрільців кольоровими кульками було гарантовано.

  Організатором цього захоплюючого спортивного свята виступила громадська організація міста «Молодіжний актив Козятина», яка у тісній співпраці з іншими молодіжними осередками, у тому числі й з молодіжною радою профспілкової організації Козятинської дирекції залізничних перевезень, подарували молоді міста залізничників незабутні враження та чудові години дозвілля.

  - Пейнтбол поки вважається у нас новим та не досить розповсюдженим видом спорту серед молоді, - говорить один з організаторів змагань, член молодіжного активу міста Орест ГОНЧАРУК, до речі, залізничник, помічник начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень. - Проте він набуває у нас все більшої популярності серед моїх ровесників. Адже це розважальне змагання слугує для підлітків та й юні більш старшого віку прикладом проведення вільного часу на природі в колі друзів та однодумців. Цей вид дозвілля пропагує здоровий спосіб життя. Для всіх його учасників участь у «боях» була безкоштовною. Необхідне спорядження (маски, маркер (пістолет), кулі) забезпечили наші спонсори - підприємці та деякі організації та підприємства міста, серед яких були, до речі, і наша дирекція залізничних перевезень та терком профспілок.

  Змагання проводилися на території колишньої військової частини, де кущі, дерева та зруйновані будівлі стали зручним укриттям для пейнтболістів. «Стрілянина» тривала два дні. Спершу визначилися переможці серед команд підлітків, яким ще не виповнилося 14 років. Це команда «Альфа». А потім вже боротьбу повели команди старшого віку. Змагалися за олімпійською системою: переможений вибуває зі змагань. Тож все було цікаво, динамічно. Гадаю, що задоволеними залишилися всі: і учасники, і вболівальники.

  - У мегасекретних спецопераціях для справжніх вояків взяли участь й 8 команд залізничників Козятинського залізничного вузла, - говорить голова молодіжної ради профспілкової організації Козятинської дирекції залізничних перевезень Ганна Вознюк. - Найкращий результат серед них продемонструвала команда вагонного депо Козятин, за яку виступала майстер ПТО (пункт технічного огляду - авт.) Олена Сич, інструктор Юрій Омельчук, бригадир ПТО Вадим Яворський та оглядач-ремонтник вагонів Андрій Романюк. Вони увійшли до вісімки кращих колективів. А Олена отримала ще й грамоту в одній з індивідуальних номінацій. Звісно, хотілося виступити краще, та мали досвідчених суперників. Тож будемо тренуватися, аби надалі боротися за найвищі місця.

  Переможцями ж змагань стала команда «Дрім-тім», другі - «Демони», треті - команда «М.А.К.-2», які й отримали відповідні медалі, дипломи та призи. Однак, на думку учасників змагань, найкращою нагородою для всіх стали ті азарт, підвищений рівень у молодечих організмах адреналіну, маса вражень та чудовий настрій, які отримали всі без винятку учасники. В організаторів свята вже виникла ідея провести подібні змагання найближчим часом. До вподоби кольорова «стрілянина» для місцевої молоді.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Артема ПОПОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05