РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (6 грудня 2013) 

 • Більярд - гра для інтелектуалів

  Про змагання залізничників із більярдного спорту писати ще не доводилося. Схоже, що тепер газета залізничників розповідатиме про це регулярно. Річ у тім, що минулої п’ятниці в одному з більярдних клубів столиці було проведено перший турнір з великої піраміди. Або з російського більярду, як називають цей різновид гри за використання кия, 16 куль на великих столах.

  Під яскравими лампами на трьох столах зеленого кольору проведено змагання представниками п’яти залізничних дирекцій та управління столичної магістралі. Серед організаторів - керівництво Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив». Суддею змагань став головний суддя з пулу та снукеру (різновиди гри у більярд - ред.) України, суддя міжнародної категорії Ігор КОВТУН.


  Ігор СВИНАРЧУК під час «полювання» за кулею.

  Переповідати правила гри не будемо, однак скажемо, що майже всі більярдисти були добре підготовленими до турніру. Однак того дня фортуна відвернулася від оператора з Коростенської дистанції колії Олександра ЗАКУСИЛА та такелажника з Козятинського локомотивного депо Юрія ЛІСНЕЦЬКОГО. Під час стикових ігор стало зрозумілим, що у них поки що не вистачає певного досвіду.


  Призери першого турніру з великої піраміди Вадим МЕЛЬНИК, Ігор СВИНАРЧУК та Ігор КОТЛЯР.


  Вадим МЕЛЬНИК - чемпіон турніру Південно-Західної залізниці з російського більярду.

  Більш видовищними виявилися ігри, в яких брали участь помічник машиніста локомотивного депо Конотоп Олександр КАЛЮЖНИЙ та Ігор КОТЛЯР з пасажирського вагонного депо ст. Київ-Пасажирський (відповідно вони опиняться на третьому та четвертому місцях). Досить драматично, зі змінним успіхом проходила зустріч за третє місце. Чаша ваг схилялася то в один, то в інший бік. Виявивши бійцівські якості, перемогу зумів вирвати Ігор КОТЛЯР. Саме під час стикових ігор швидко виявилися лідери змагань. Для начальника відділу перспективного розвитку галузевої служби електропостачання Ігоря СВИНАРЧУКА та заступника начальника відділу перевезень Жмеринської дирекції Вадима МЕЛЬНИКА означені змагання з великої піраміди - гра для удосконалення власної справжньої майстерності.

  Пристрастей на більярдному столі вистачило, коли у двобої зустрілися саме вони. Це був рідкий за красою поєдинок, що відрізнявся гостротою, напруженням і безкомпромісністю, тому він прилучив до себе увагу спортсменів і вболівальників. Шість луз доволі швидко наповнювалися від забитих в них куль. Завдяки вмінню більярдистів зробити точні і красиві удари києм на адресу І. Свинарчука та В. Мельника присутні у великій більярдній залі давали схвальні оцінки про їхню гру.

  Відбувалися змагання протягом п’яти годин. Таким великим було бажання учасників отримати почесний трофей.

  У перервах між черговими партіями кореспонденти поцікавилися, чим припала до душі ця гра киянинові Ігореві Свинарчуку та жмеринчанину Вадиму Мельнику. Виявляється, вони грають протягом чималого часу. Правда, заняття у велику піраміду відбуваються нечасто.

  - Коли підходиш до столу, намагаєшся вловити той особливий стан, що знайомий багатьом гравцям, - говорить Вадим Мельник. - Без куражу гра не йде. Такий стан потрібно вміти піймати. І велике щастя, коли фортуна всміхається відразу при розбитті куль у піраміді. Це перша, але не остання мить щастя. На нього чекає кожний, хто хоч раз брав до рук кий.

  Вони живуть грою й через те є щасливими. Про що подумалося, коли спостерігав, як хвилюються потенційні кандидати на призові місця? Стаючи дорослими, ми обростаємо масою непотрібних умовностей і перестаємо грати й спілкуватися так, як, приміром, у підлітковому віці. Перестаємо бути життєрадісними. Життя - це гра, спілкування. І це дано нам природою.

  - Більярд дозволяє стати самим собою, - наголосив у розмові суддя змагань Ігор Ковтун. - Велике щастя, коли люди одержують задоволення й радість від спілкування. Для мене більярд - у першу чергу спілкування.

  - Це, насамперед, відпочинок з елементами азарту й легкої фізкультури, - вважає Вадим Мельник. - Я азартна людина, яка добре володіє собою. Вмію вчасно зупинитися, обдумати наступний удар. Коли рівень адреналіну у крові гравця зашкалює, це відбивається на його обличчі. Блідий колір на скронях і червоні плями на щоках - свідоцтво про те, що спортсмен значно схвильований. Тиск скаче у залежності від поведінки Фортуни. Азарт зазвичай осліплює людину, але в мене азарт є розумним.

  - Більярд - надто інтелектуальна гра. Цим вона мені і подобається, - підкреслив чемпіон турніру Вадим Мельник, який у нелегкій боротьбі набрав 25 переможних очок.

  «Срібло» повіз додому Ігор Свинарчук. Ігор Котляр був задоволений «бронзою».

  Подейкують, що ці змагання стали лише «пробною кулею» у справі розвитку змагань з великої піраміди на теренах столичної магістралі. Виявляти інтелектуалів за більярдним столом - цікава справа.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05