РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (29 листопада 2013) 

 • ДРУГА МОЛОДІСТЬ ВОКЗАЛУ

  Більшість головних споруд на станціях нашої залізниці мають солідний вік, який нараховує до сотні, а то й більше років. Тож і вокзал на ст. Сербинівці, що неподалік від Жмеринки у напрямку Хмельницького, має доволі велике минуле.

  Значний вік та історичні події, у тому числі й бойові дії під час Великої Вітчизняної війни, які відбувались на станції, зробили свої відбитки на вокзальній споруді.

  І усе це не покращило її зовнішній вигляд. Тож ця станція очікувала свого часу. І він настав на початку осені нинішнього року, коли було виділено півмільйона гривень з бюджету столичної магістралі на ремонтні роботи у цьому структурному підрозділі. На станцію завітали фахівці із Жмеринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління (БМЕУ-3), яких очолив будівельний майстер Вадим ЗІНЧУК, і взялись за роботу.

  Розпочали з ремонту даху. Столяри Валерій ОБЕРЕМОК, Сергій КУДЕЛЯ, бляхар Валерій ДЕРЕБЧИНСЬКИЙ замінили стару покрівлю новою, із сучасних матеріалів. А коли із цим впорались, то взялись за вікна та двері. Старі дерев’яні замінили на металопластикові, що мають привабливий вигляд. Тож тепло, яке надходить у приміщення від нового електричного котла, в холодну пору року буде краще зберігатись.

  Заощаджувати допоможе й теплоізоляційна обшивка стін будівлі. Штукатури В’ячеслав ГРЕЧІН та Руслан ХАЛМУРАТОВ покрили цю обшивку спеціальною шпаклівкою, яка захищатиме її під час негоди. Попрацювали над спорудою й малярки Діана ХАЛМУРАТОВА, Галина КРИВОНОСОВА та Надія РУДЕНЧУК. Зараз будівля надбала нового привабливого вигляду і значно «помолоділа».

  - На сьогодні уже більшість ремонтних робіт завершено, - розповідає заступник начальника БМЕУ-3 з капітального ремонту Олег ДУМАНСЬКИЙ. - Проводиться оздоблення приміщень на другому поверсі вокзалу - класу для технічного навчання та приміщення для зв’язківців. Їх також незабаром відремонтуємо і на початку грудня всю оновлену споруду здамо в експлуатацію. А навесні наступного року маємо відремонтувати й пасажирську платформу, яку розташовано поруч із вокзалом.

  Працівники станції, яких очолює Ніна ЮРЧУК, задоволені роботою будівельників. За словами Ніни Артемівни, вони обіцяють здати першу чергу вокзалу до 10 грудня п.р. Значить, незабаром організатором руху поїздів працюватиметься за значно кращих умов. А оновлена вокзальна споруда справлятиме приємне враження.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05