РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (29 листопада 2013) 

 • ВІРНІСТЬ СПРАВІ ПІД ВИСОКОЮ НАПРУГОЮ

  Якщо, скажімо, в локомотивному депо і на станції Шепетівка працюють майже тисяча чоловік, то колектив Шепетівської дільниці (ЕЧС-7) - підрозділ Козятинської дистанції електропостачання - порівняно невеликий. В ній трудяться на сьогодні дев’ятнадцять залізничників. Отож, як мовиться, тут кожен працівник на вагу золота і трьох у роботі вартий.

  Однак така незначна кількість людей аж ніяк не нівелює їх важливу роль у налагодженні транспортних потоків від Шепетівки у бік Ланівців, Здолбунова та Печанівки. А це, не мало не багато, а понад триста з лишнім кілометрів залізниці та призалізничної території.

  Шепетівські електропостачальники забезпечують освітлення станцій, переїздів і призалізничних територій, проводять ремонт обладнання. А ще обслуговують на вказаних вище лініях майже три тисячі побутових споживачів. Щоправда, якимось конкретними показниками їх наче б непомітна робота не визначається.

  - Головне, - зауважує у розмові старший електромеханік Олександр БОЛЮХ, - налагодження та підтримка безперебійного електропостачання довіреної нам для обслуговування дільниці, безпека працюючих на ній.

  Начальник ЕЧС-7 Володимир ТРОЯН називає кращих трудівників колективу, які здебільшого виконують найвідповідальніші роботи. Це електромонтери Сергій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ (він водночас і фахівець з обслуговування кабельних мереж), Олександр МУЛЯР, Сергій ПУКАЧ, Валерій ГАЄВСЬКИЙ. Останній, до слова, веде у дільниці ділову документацію. А ця справа - серед відповідальних.

  Життя енергетиків не припускає шарахання у бік. Взявся за справу - доведи її до кінця. Йди за дороговказною зіркою. Лише тоді ти станеш фахівцем, особистістю. Вірність справі під високою напругою - так можна сказати про шепетівських енергетиків.

  Нещодавнє професійне свято - День залізничника - у колективі зустріли з піднесенням. Перш за все тому, що успішно виконуються всі планові роботи і доведені завдання. Хоча часом трапляються і непередбачувані ситуації.

  - Така в нас робота, - жартує електромонтер Сергій Вільчинський, - сьогодні десь лампочку міняємо, наступного дня ремонтуємо більш примхливу апаратуру. Головне, щоб нарікань ніяких не було. Під час підготовки до роботи у зимовий період шепетівські енергетики встигли зробити багато добрих справ: «провели реконструкцію повітряних ліній напругою 10 кіловольт на відстані три з половиною кілометри. Тут переведено з дерев’яних на бетонні всі опори. До того ж колеги В. Трояна модернізували зовнішнє освітлення на зупинних платформах на відстані від Шепетівки до Здолбунова. Також дерев’яні опори пішли в історію. Їм на зміну прийшли довговічні залізобетонні «стовпи». І це ще не весь перелік передзимних клопотів. Відремонтовано приміщення тягової підстанції, яка обслуговує Шепетівський залізничний вузол. Володимир Троян наголосив на тому, що цю реконструкцію здійснено завдяки техніко-економічній підтримці з боку фахівців галузевої служби електропостачання Південно-Західної залізниці на чолі із Юрієм МОВЧАНОМ.

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05