РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (29 листопада 2013) 

 • ДЗВІНКІ РАДОЩІ У КОРОСТЕНІ

  Справжність життя відчуваємо до тих пір, поки будуємо плани на майбутнє. У справедливості цієї істини довелося пересвідчитися минулої п’ятниці під час вручення ордерів на житло і ключів від квартир 30 родинам трудівників столичної магістралі, які працюють на Коростенському залізничному вузлі.

  В урочистостях взяли безпосередню участь генеральний директор Укрзалізниці Сергій БОЛОБОЛІН, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН та представники місцевої влади.


  Вони наближали свято новосілля.

  Як зазначив Сергій Болоболін, протягом 2014 р. для залізничників України буде впроваджено в експлуатацію не менше ніж 100 квартир. Створення комфортних умов для життя кожного з наших співробітників буде і надалі серед пріоритетів для керівництва галузі. «Тому що ми - за міцні залізничні сім’ї з надійним дахом над головою», наголосив генеральний директор Укрзалізниці.

  Начальник столичної магістралі Олексій Кривопішин подякував керівництву Укрзалізниці за відновлення фінансування для будівництва житлового будинку у Коростені, що тривало з 2010 р. Приємний факт: у планах залізничних будівельників - підготовка до ще одного новосілля. Річ у тім, що поруч із означеною п’ятиповерхівкою будується друга черга житлового комплексу, що на вулиці Кірова, 70 А. Згідно з планами його впровадження в експлуатацію намічено на липень 2014 р. Сьогодні він перебуває у 50-відсотковій стадії готовності.

  Листопадовий полудень не був багатим на тепло. Проте біля щойно збудованої п’ятиповерхівки, що на вулиці Кірова, 70 А, ми почували себе затишно. Від приязних усмішок і душевних щиросердностей, якими з вашими кореспондентами ділилися новосели, ставало світло на душі. Матір вісьмох дітей, кухар Коростенської колійної машинної станції №122 Світлана ГАРБОВСЬКА, вважає, що тепер для її дітлахів, які до сьогодні мешкали у гостинці, розпочинається нове життя. І мова не лише про додаткові метри для всієї дружньої родини. Нову оселю слід упорядити, як належить. А для цього помічників у багатодітного батька - Миколи Йосиповича, який працює бульдозеристом у КМС, - вистачає. Між іншим, до вподоби двом сестричкам з багатодітної родини Гарбовських сподобався місцевий дитячий майданчик із гойдалками, казковим будиночком, пісочницею…


  «Це на роботі я - вимогливий керівник. А вдома - гостинна хазяйка», - запевнила нас
  завідуюча квитковими касами вокзалу ст. Коростень Людмила РУДИК.

  Не стримувала позитивних емоцій і електромеханік інформаційного цеху Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку Людмила ГАРБАРЧУК. Привід - той самий - отримання ордеру на 3-кімнатну квартиру, яку заслужили разом із чоловіком - електромеханіком з Коростенської дистанції електропостачання Миколою Гарбарчуком. Разом із доньками - Іриною та Юлією - вони завітали за новою родинною адресою, щоб вкотре пересвідчитись: їхня оселя, що виходить вікнами на стадіон «Локомотив», на станцію Коростень та на сусідню залізничну новобудову - дев’ятиповерхівку, чекає на всю родину.


  Валентина КЛЯЧЕНКО - «Коханий чоловік та двійко синів, а тепер ще й власна квартира.
  Із впевненістю дивлюсь у майбутнє нашої родини!»

  До речі, у новій п’ятиповерхівці першої черги житлового комплексу оселилися під одним дахом працівники з різних підрозділів залізничного господарства. Новосілля у дво- та трикімнатних квартирах, де функціонує індивідуальне газове опалення, справлятимуть працівники станцій, дистанції колії, електропостачання, сигналізації та зв’язку, захисних лісонасаджень та будівельно-монтажного управління. Серед щасливчиків - машиністи локомотивного депо, працівники вагонного депо, спеціалісти із колійної машинної станції та дирекції залізничних перевезень.

  Серед пам’ятних подій, свідками яких були ваші кореспонденти, - поздоровлення новоселів їхніми колегами. Як на мене, зворушливою була мить для інженера комерційного відділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Людмили ТРАСКОВСЬКОЇ, якій від імені колективу відділу вручив букет пишних троянд її безпосередній керівник - Леонід ГРОНСЬКИЙ. Чули б ви, які дружні оплески пролунали на адресу Людмили Володимирівни, коли вона отримала ордер та ключі від керівників галузі і залізниці. Такі миті запам’ятовуються на все життя.

  Ще один фрагмент свята. Кореспонденти столичних видань, які також висвітлювали хід урочистостей, не залишили без уваги молоду матусю - Валентину КЛЯЧЕНКО - дружину такелажника відбудовного поїзда ст. Коростень Павла Кляченка. Привід для фото- та відеосесії доволі зрозумілий: для родини, де підростають семирічний Нікіта і 1,5-річний Петрусь, отримання ордерів - чудова нагода, щоб поділитися дзвінкими почуттями. А ще - усмішками. Бачили б ви, як пританцьовував на руках матері малесенький Петрусь, слухаючи веселі мелодії з динаміків, що заповнювали чистий майданчик перед будинком, пофарбованим у сонячні кольори. Ще й підспівувати намагався маленький новосел. Справді, дзвінкі радощі.

  Для родини чергового по ст. Коростень-Житомирський Євгена ГОРДЄЄВА трудові зміни на потужній вантажній станції - річ буденна. А щодо нинішнього новосілля - справжнє родинне свято. Його розділили разом з ним дружина Юлія Петрівна та сини - Ілля та Дмитрик.

  - Як будете обживати нову оселю? - запитали ми у Євгена Борисовича. - Ремонт здійснюватиму власними руками. Та й друзі, сподіваюсь, допомагатимуть. Знаєте, як кажуть, доброго друга матимеш, вік не горюватимеш.

  Із Людмилою РУДИК - завідувачкою квитковими касами, що на вокзалі ст. Коростень, ми познайомилися на її кухні. Тут уже все готове для того, щоб дбайлива господиня квартири номер 53, запрошувала на гостини близьких, друзів та знайомих. Готуватися до новосілля допомагатиме син Андрій, який працює черговим по ст. Буча, - поділилася святковим настроєм ця всміхнена жінка.

  - Крапля щастя у нинішній моїй квартирі вартує великого, - поділився думками начальник тягової підстанції «Головки» Юрій ОТРОЩЕНКО. Юрієві Леонідовичу віриться: його родина, яка перебувала у черзі на житло не одне десятиріччя, тепер заживе у мирі і злагоді.

  Тож із святом вас, коростенці! Щоб щастя вам усміхалося, щоб здійснилося те, що бажалося!

  БЛІЦ-ІНТЕРВ’Ю

  Які емоції переповнювали щасливих власників квартир? Про це ми поцікавилися в кількох новоселів.

  Олександр БЕХ, начальник ст. Коростень:

  - Радісна подія сьогодні для коростенських залізничників. У тому числі й для мене. Керівники Укрзалізниці і Південно-Західної залізниці вручили в урочистій обстановці омріяні ключі від квартир. Які почуття мене переповнюють? Піднесений настрій, радість і гордість за свою галузь, яка дбає про працівників.

  Людмила ТРАСКОВСЬКА, інженер комерційного відділу Коростенської дирекції залізничних перевезень:

  - Надзвичайно приємне свято. Хоч і чекала на нього довго, але зараз на душі світло від того, що відчуваємо турботу про себе від керівництва нашої залізничної галузі. Для молодих та й досвідчених фахівців це дуже важливо, бо така підтримка додає впевненості і наснаги в роботі.

  Віталій ІСКОРОСТЕНСЬКИЙ, тракторист Коростенської дільниці Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень:

  - Я перебував на квартирній черзі впродовж 17 років. І нарешті мрія нашої багатодітної сім’ї, у нас 5 дітей, здійснилася. Трикімнатна квартира в новенькому будинку для нас - це велика радість. Отож сьогодні піднесені цією подією і дорослі, і зовсім маленькі представники нашої родини.

  Сергій ВАСЬКІВСЬКИЙ, машиніст локомотивного депо Коростень:

  - Вже чимало років я перебував у черзі на першочергове отримання житла, першочергове, бо свого часу виконував інтернаціональний обов’язок. Отож сьогоднішня подія додала мені життєвого оптимізму. Ключі вже отримав, відтак треба далі планувати, як робити ремонт, аби час справжнього новосілля наблизити якомога швидше.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА, Спілкувалася з новоселами Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05