РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • Є плани, ідеї. Будуть і справи

  У Коростенському теркомі профспілки новий голова молодіжної ради. Знайомлячись із ним та цікавлячись планами на майбутнє, дізналася, що Сергій ПРОГОЖУК вже другий рік працює начальником дільниці з діагностики у Коростенській дистанції колії. А загалом у цьому підрозділі він п’ять років. Водночас у дистанції й очолював молодіжну раду. Молодому залізничникові 25 літ, закінчив навчання в Харківській державній академії залізничного транспорту.


  Сергій ПРОГОЖУК

  То де ж останнім часом молодіжна рада про себе заявляла? Що відбувалося за її участю? Сергій Прогожук каже, що молодь Коростенського залізничного вузла своє дозвілля пов’язує із спортом. Отож на День молоді проводили змагання з волейболу між командами Коростенської колійної машинної станції, вагонного депо і Коростенської дистанції колії. А на День профспілки залізничників і молодь, і старші працівники змагалися з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів… Окрім спорту молоді люди люблять подорожувати. В дистанції колії, зокрема, було організовано захоплюючу екскурсію до Львова, яка її учасникам дуже сподобалася. Щодо організації подорожей у профспілкових комітетів і молодіжної ради є ще чимало задумів: активізувати співпрацю з молодіжною радою міста, що дасть можливість проводити спільні цікаві і корисні справи.

  Звісно, у залізничної молоді є й чимало проблем. Про турботи молодих залізничників говорили і під час нещодавнього галузевого молодіжного форуму, учасником якого був і мій співрозмовник.

  - Ми багато корисної інформації почерпнули з виступів першого заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи СЕРГІЄНКА та голови Федерації профспілок транспортників України і профспілки залізничників та транспортних будівельників України Вадима ТКАЧОВА, інших керівників Укрзалізниці, фахівців Ради профспілки. Про свої турботи, ідеї, пропозиції щодо вирішення молодіжних проблем йшлося у виступах активістів. Тобто відбувався конструктивний діалог, обмін думками, вносилися конкретні пропозиції, - поділився враженнями Сергій Прогожук. - Загалом цей захід вселяє надію на те, що до вирішення молодіжних проблем увага посилиться з боку очильників транспортної галузі.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05