РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • Форум молоді: дій та інформуй

  Доступна і якісна освіта, гарантоване перше робоче місце і житло - три складові чинники, що гарантують молодій людині втілення її планів у життя. Адже впевненості, бажання, лідерських якостей у сучасної молоді - хоч відбавляй. Та з власного досвіду спілкування із залізничниками різних спеціальностей відкриємо ще один секрет успіху, який не можуть дати знання. Це - досвід.

  Приходячи на роботу у підрозділ, молодий спеціаліст має, як кажуть, просіяти свою теорію через сито практики. А до того, що залишиться, додати вміння. А як це зробити на новому робочому місці, з чого почати, до кого підійти, з ким порадитися? Відповідь на це питання - у відродженні інституту наставництва у галузі. І її неодноразово озвучували очільники галузі, залізниць, профспілки.

  Ефективність від цього очевидна: особливо, для молодих фахівців із соціально уразливих груп. Модель наставництва схожа із моделлю стажування на залізницях. Сьогодні вивчається досвід такого інституту в інших країнах, що і ляже в основу майбутньої розробки.

  Саме на цьому наголошували і учасники IV Форуму молоді профспілки залізничників і транспортних будівельників України, який нещодавно пройшов у Києві.

  «Ми також звернулись до Кабінету Міністрів України, - зазначила у розмові з нами голова молодіжної ради Козятинської дирекції залізничних перевезень Ганна ВОЗНЮК, - з проханням вжити заходів щодо збереження в галузі базових навчальних закладів. Саме на їх основі сформовано за понад 150-літню історію функціонування залізниць власну дієву систему підготовки кадрів. Серед пропозицій актуальною залишається розробка галузевої програми «Молодь залізниць України».

  - Сьогодні відчуваємо підтримку з боку керівництва, намагаючись активно лобіювати власні інтереси. Цікавими та корисними стали дисконтна програма, профспілкова модільна корпорація, - додав голова молодіжної ради Жмеринської дирекції залізничних перевезень Юрій КАЛІНСЬКИЙ.

  А новообрана голова молодіжної ради галузевої профспілки Ірина ОВ’ЄДО АЛЬМУЕДО наголосила: «Зробимо все можливе для впровадження нових програм, цікавих заходів та креативних ідей!». Що ж, успіхів тобі, залізнична молодь!

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05