РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • Від муляра до керівника управління

  Почесний залізничник, начальник Коростенського будівельно-монтажного управління Степан ЯЦЕНКО - людина знана не лише на теренах Коростенського залізничного регіону, а й далеко за його межами. І це завдяки його самовідданій праці, організаторським вмінням, будівельному хисту.

  Нещодавно Президент України відзначив Степана Ілліча орденом «За заслуги» І ступеня.

  Трудову діяльність він розпочав у 1972 р. у Коростенській дистанції цивільних споруд (так раніше називалося БМЕУ) мулярем. Пройшовши за вісім років чимало ступенів професійного зростання, став керівником цього залізничного підрозділу.

  У народі кажуть, що про людину судять за її справами. А про будівельників - ще й за тими будовами, які вони зводили. Організаторські здібності, ініціативу та наполегливість, як керівник, Степан Ілліч проявляє завжди. Яскраво це визначилося під час електрифікації у 1998 р. на залізничній дільниці Хмельницький - Підволочиськ, а через рік - на дільниці Ніжин - Чернігів. У 2002-2005 рр. при виконанні та організації робіт з реконструкції Київського вокзалу, на швидкісних лініях Дарниця - Гребінка, Київ - Миронівка, Київ - Зернове, зокрема на станціях Бориспіль, Трипілля, Конотоп, Хутір Михайлівський, а також під час капітального ремонту ст. Новоград-Волинський. І цей перелік ще можна продовжувати і далі. А як не згадати про добрі справи будівельників під керівництвом Степана Яценка під час впровадження швидкісного руху поїздів і підготовки інфраструктури до Євро-2012 на дільниці Київ - Коростень - Шепетівка.

  Нинішнього року будівельники теж виконали значний обсяг робіт, у тому числі варто відзначити завершення будівництва 65-квартирного будинку в Коростені, ремонт приміщень у різних підрозділах нашої залізниці.

  Колектив на чолі зі Степаном Яценком за вчасне і якісне виконання поставлених завдань неодноразово був переможцем галузевих змагань.

  Багато хороших і вмілих фахівців трудиться і трудилося раніше в цьому колективі. Більшість з них завдячують своєму професійному зростанню саме Степану Іллічу, який, до речі, завжди підтримував новаторські ідеї. Його шанують за те, що розпочату справу обов’язково доведе до завершення. У спілкуванні з людьми він простий та уважний. Добре розуміє турботи нинішніх пенсіонерів і намагається завжди їм допомогти.

  Надія МАЦІЄВСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05