РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • У перспективі - чимало зрушень

  У середині листопада служба організації праці, заробітної плати та структур управління провела семінар-нараду за участі причетних фахівців на тему «Нормування праці як основа її організації. Особливості нормування праці на залізничному транспорті».

  Відкриваючи семінар, заступник начальника Південно-Західної залізниці з економічних питань Сергій ГОРІЛЕЙ зазначив передумови необхідності семінару-наради, а також роль нормування праці як основи її організації на залізничному транспорті та основного виду діяльності в управлінні підприємством, що суттєво впливає на ефективність виробництва при виконанні поставлених перед залізницею завдань з перевезення пасажирів та вантажів.

  Достойний привід. Сергій Васильович вручив нагороди працівникам, яких відзначив генеральний директор Укрзалізниці.

  Під час роботи учасники семінару-наради обговорили питання з нормування праці, а саме: сутність, особливості, принципи і значення нормування у сфері організації управління виробництвом на залізниці, шляхи і методи покращення стану нормування.

  Також присутні ознайомилися з методикою вивчення виробничого процесу, із розробкою технічно-обгрунтованих норм та нормативів з праці шляхом проведення фотографій робочого дня та хронометражних спостережень. Докладно проаналізували розробки і встановлення нормованих завдань працівникам з погодинною оплатою праці для підвищення рівня охоплення залізничників методикою з нормування праці та попередження невиробничих втрат при використанні робочого часу.

  Перед присутніми виступила заступник начальника служби Олена ДЕНИСЕНКО, яка розповіла про законодавче врегулювання питань з нормування праці, особливо при розробці, заміні та перегляді технічно-обгрунтованих норм з праці. Начальник дорожньої нормативно-дослідної станції з праці Андрій ЗЕЛЕНКО поділився досвідом про підвищення рівня зацікавленості з боку фахівців щодо ролі, сутності та значення нормування праці на залізничному транспорті в умовах економічних відносин, які склалися сьогодні.

  Підсумовуючи проведений захід, начальник служби організації праці, заробітної плати та структур управління Південно-Західної залізниці Тетяна ТКАЧЕНКО означила проблемні питання з нормування праці в господарствах залізниці та шляхи їх вирішення. Також були визначені основні напрямки в подальшій роботі. Тобто у перспективі - чимало зрушень.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05