РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • Життя змушує перебудовуватися, здобувати копійку

  Нагадаємо: влітку й на початку осені інтенсивно велася реконструкція станції Ніжин: переукладалися колії, переносилися платформи й опори контактної мережі, ремонтувався вокзал… На цьому великому будівельному фоні майже не поміченим залишався факт, що оновлення торкнулося і пункту технічного обслуговування вагонів, який півроку тому влився у потужну структуру під назвою «Експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп».

  Початок листопада можна вважати святковим для вагонників Ніжина. Тоді відбулося урочисте відкриття відремонтованого основного приміщення. Мені важко уявити, яким воно було до ремонту. Говорили, що навіть слово «занедбане» не відображало усієї картини. Комісія із депо, яка приїхала приймати ПТО під своє крило, була шокована від побаченого. Та «витягувати» новоприєднаний підрозділ розпочали з механізмів - відразу ж поставили козловий кран, відремонтували домкрати й інше обладнання, необхідне в роботі. А тоді черга дійшла і до реконструкції приміщення ПТО. Тут працювали десятки людей, та основне навантаження лягло, зрозуміло, на будівельну групу, очолювану бригадиром Романом Хоменком, на весь цех головного механіка, на самих ніжинських вагонників. Володимир Коваль, на той час уже призначений начальником ПТО Ніжин, розповідали, перебуваючи у відпустці, приходив сюди і брався за інструмент.


  Начальник експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Конотоп Володимир ФЕДОРКО (у центрі),
  голова профкому Юрій ШИШ та начальник ПТО Володимир КОВАЛЬ перерізають стрічку на вході до відремонтованого приміщення.

  Місяць ремонтних робіт пролетів швидко. Та напружено. Бо депо - це все-таки не будівельно- монтажне експлуатаційне управління, завжди заточене на подібні справи. Але вийшло вдало, на відмінно. Тут затишно і тепло, є невеличка зала, кабінети, кімната для приймання їжі, душ... Чи були б такі умови без приєднання, подумалося? Напевне, тільки колись, у далекій і туманній перспективі. Але в експлуатаційно-ремонтному вагонному депо Конотоп на ці речі дивляться по-іншому. У депо досить жорстко спитають за роботу, але подбають, щоб працювалося найліпше. І виступаючи на відкритті, начальник підрозділу Володимир ФЕДОРКО підкреслив це, наголосивши, що нинішні умови господарювання вимагають від кожного високої самовіддачі, дисципліни, ощадливості і творчого підходу.

  До речі, про творчість. Від старого часу у будівлі залишився розпис на стіні. Ні в кого не піднялася рука порушити таку знайому картину - тепловоз, за яким тягнуться вантажні вагони.

  Володимир Петрович у виступі подякував ремонтникам за добру роботу, керівництву залізниці - за підтримку й допомогу, та разом із головою профкому депо Юрієм Шишом, начальником ПТО Ніжин Володимиром Ковалем перерізав стрічку на вході.

  Урочисте відкриття того дня передувало іншому заходові - нараді, в якій взяли участь керівники депо, начальники й оператори усіх ПТО. Йшлося на ній про підсумки роботи цеху експлуатації за десять місяців поточного року. Відразу зауважу, що вони позитивні. І, як висловився Володимир Федорко, цілком реально завершити так і весь 2013-й. Депо до зими вже давно готове, матеріали й обладнання є. Усе залежатиме від людського фактору.

  На подібні наради, переконувався не раз, газетярів запрошують неохоче. Мовляв, нічого цікавого не буде - лише поточні справи, внутрішні «проблемки», проміжні результати й обговорення робочих моментів. Із такою логікою можна погодитися. Бо внутрішнє життя є внутрішнім життям, і кому хочеться виносити напоказ, як кажуть, сміття з хати. В експлуатаційно-ремонтному депо із цього секретів ніколи не робили й не роблять, та переповідати весь перебіг наради не стану. Відбулася серйозна розмова про те, як працювати у нинішніх складних економічних умовах. Ощадливість? Безумовно. Дисципліна? Так. І ще кілька необхідних «так», бо саме життя змушує перебудовуватися, змушує здобувати копійку і розумно її використовувати.

  Також відзначу, що ремонтно-будівельні роботи на ПТО Ніжин не припиняються. Тепер це буде приміщення поточного ремонту з відчепленням на самій станції. До кінця року ремонт там має завершитися. Почекаємо.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05