РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

 • Орест ЛОГОШНЯК: «У нашій роботі не має бути дрібниць»

  На порядку денному засідання дорожнього комітету, що відбулося днями в залі управління залізниці розглядалися два питання: про підготовку до проведення звітної дорожньої профспілкової конференції Південно-Західної залізниці та використання коштів у дорожньому пансіонаті - дитячому оздоровчому таборі «Променистий», виділених на реконструкцію будівель.

  Першим зі звітом виступив голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК. Мова йшла про систематичну роботу з виконання завдань, які зазначені чинним законодавством, про роботу правової інспекції, яка виконує значну частку від усієї роботи профспілкової організації. А також про підвищення рівня правових знань членів профспілки комітетів профспілки первинних організацій за участю правових інспекторів.

  Зупинився Орест Михайлович і на питаннях оплати, відпочинку та охорони праці, охорони здоров’я (попередження професійних захворювань), організаційно-масової роботи. Також було обговорено низку соціально-економічних аспектів профспілкової діяльності, які поширюються на працівників залізниці, членів їхніх сімей, пенсіонерів, студентів, учнів, питання про інформаційне забезпечення членів профспілки.

  Голова Дорпрофсожу запропонував територіальним організаціям профспілки ознайомитись із досвідом роботи Козятинского теркому, який організував випуск у світ методичних посібників для голів профспілкових комітетів, що містять багато інформації, необхідної їм для профспілкової роботи.

  «У нашій роботі не має бути дрібниць. Будь-які зустрічі людей поза виробничою обстановкою згуртовують колектив. Участь у спортивних змаганнях, оглядах художньої самодіяльності, туристичні екскурсії - це потужна мотивація до ефективної взаємодії на виробництві. Люди знаходять взаєморозуміння, що, врешті-решт, сприяє покращенню результатів спільної праці», - наголосив Орест Логошняк.

  Щодо другого питання. Звітував про цільове використання коштів, перерахованих пансіонату «Променистий», Володимир КОМАРОВ - заступник директора пансіонату. Він довів, що виділені кошти було використано саме для подальшого якісного поліпшення умов проживання та оздоровлення працівників Південно-Західної залізниці.

  Після звіту представника пансіонату від учасників зібрання пролунали побажання на адресу керівництва «Променистого» щодо покращення роботи. Згодом комісія затвердила офіційний документ про цільове використання коштів на реконструкцію будівель пансіонату - дитячого оздоровчого табору «Променистий».

  До речі, звітна дорожна профспілкова конференція відбудеться 26 листопада 2013 р. у залі засідань управління залізниці.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05