РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

  • Дяка за труди і зусилля

    За багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, впровадження нової техніки та сучасних технологій організації руху поїздів і обслуговування пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди професійного свята - Дня залізничника - виконувач обов'язків генерального директора Укрзалізниці Віталій ЖУРАКІВСЬКИЙ згідно з наказом нагородив:


    Начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН вручає Почесну грамоту Кабінету міністрів України
    квитковому касиру 1-ої категорії Українського центру по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті Ніні ЛАМОВІЙ.


    Фото на згадку.

    Знаком «Почесний залізничник»:

    Валерія Вікторовича ВЛАСЕНКА - складача поїздів 5-го розряду залізничної станції Терещенська відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Ігоря Валентиновича ГАЄВСЬКОГО - начальника пожежного поїзда станції Козятин відокремленого підрозділу Козятинський загін відомчої воєнізованої охорони;

    Олександра Анатолійовича ГОРКУШУ - електромонтера з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 6-го розряду відокремленого підрозділу Житомирська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Леоніда Володимировича ЗАХАРЕНКА - чергового по дирекції залізничних перевезень відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Леоніда Павловича КАСЯНЧУКА - електромеханіка ремонтно-технологічної дільниці I-ої групи відокремленого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Володимира Івановича СВИНАРЧУКА - начальника відокремленого підрозділу ремонтне вагонне депо Жмеринка;

    Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» IІ ступеня

    Сергія Володимировича ВАЛЬСЬКОГО - начальника служби контролю та внутрішнього аудиту;

    Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня:

    Анатолія Петровича АНДРІЙЦЯ - слюсаря-інструментальника 6-го розряду відокремленого підрозділу локомотивне депо Жмеринка;

    Надію Талимонівну КУЦАН - начальника залізничної станції Путивль відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Наталію Іванівну ПАВЛЕНКО - прийомоздавальника вантажу та багажу 3-го розряду відокремленого підрозділу станція Житомир;

    Анатолія Олексійовича РОМАНЮКА - начальника залізничної станції Славута-1 відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Марію Миколаївну САМОШКІНУ - бухгалтера 1-ї категорії відокремленого підрозділу пансіонат, дитячий оздоровчий табір «Променистий»;

    Олександра Юхимовича ФІКСА - заступника директора з лікувальної роботи відокремленого підрозділу санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників»;

    Олександра Гордійовича ЯНКОВЦЯ - виконавця робіт відокремленого підрозділу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №4;

    Знаком «Залізнична Слава» I ступеня:

    Миколу Павловича ВІННИКА - оглядача-ремонтника вагонів 6-го розряду відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Дарниця;

    Андрія Віталійовича КОТЕЛЬНИЦЬКОГО - складача поїздів 6-го розряду ст. Київ-Московський відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Сергія Васильовича ЮЩЕНКА - заступника начальника галузевої служби електропостачання;

    Знаком «Залізнична Слава» І ступеня:

    Василя Олександровича ДЖУРУКА - майстра дільниці з ремонту механічного устаткування 1-ї групи відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Дарниця;

    Валерія Петровича ДМИТРУКА - машиніста-інструктора локомотивних бригад відокремленого підрозділу локомотивне депо Коростень;

    Миколу Петровича МАРЦЕНЮКА - начальника залізничної станції Кривин відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Миколу Івановича МАРЧЕНКА - старшого електромеханіка дільниці 1-ї групи відокремленого підрозділу Фастівська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Олексія Олександровича МАТІСЬКА - чергового по залізничній станції Конотоп;

    Людмилу Василівну ПОЛІЩУК - чергового по сортувальній гірці станції Шепетівка відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Андрія Івановича ХАРИША - начальника пункту технічного обслуговування вагонів Козятин-2 відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин;

    Знаком «Залізнична Слава» III ступеня:

    Григорія Степановича ВАЩЕНКА - водія автотранспортних засобів 1-го класу Центральної залізничної автобази;

    Ганну Гордіївну ГАВРИЛЮК - чергового по залізничній станції Коростень-Подільський відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Івана Федоровича ГАГАЧА - складача поїздів 6-го розряду станції Миронівка відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    В’ячеслава Степановича ГОРДІЙЧУКА - машиніста-інструктора локомотивних бригад відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    Сергія Олександровича ЖОЛОБКА - столяра 6-го розряду (бригадира) відокремленого підрозділу Бахмацька дистанція захисних лісонасаджень;

    Анатолія Анатолійовича МУХІНА - начальника пункту технічного обслуговування вагонів ст. Гречани 2-ї групи відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Жмеринка;

    Михайла Аврамовича ОПАНАСЮКА - виконавця робіт відокремленого підрозділу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №4;

    Тетяну Василівну РОМАНЕНКО - оператора при черговому по станції відокремленого підрозділу станція Коростень;

    Костянтина Володимировича САМСОНОВА - інженера 1-ї категорії відокремленого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Олександра Миколайовича ЯЇЦЬКОГО - складача поїздів 6-го розряду ст. Васильків відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України:

    Ларису Євгенівну АЛІПЧЕНКОВУ - начальника залізничної станції Зернове відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Юрія Петровича БИХОВЦЯ - прийомоздавальника вантажу та багажу (старшого) 4-го розряду відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Олександра Володимировича ВАРФОЛОМЄЄВА - машиніста незнімної дрезини (ДГку) 6-го розряду відокремленого підрозділу Київське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №1;

    Андрія Івановича ВАСИЛЬЄВА - тесляра 5-го розряду відокремленого підрозділу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №4.

    Юрія Миколайовича ГОНЧАРА - монтера колії 4-го розряду відокремленого підрозділу Овруцька дистанція колії;

    Володимира Петровича ГУБКА - складача поїздів 6-го розряду відокремленого підрозділу станція Чернігів;

    Тетяну Олександрівну ДЗІС - начальника відділу соціальних питань та нагород служби кадрової та соціальної політики;

    Олексія Григоровича ДРАГІЦИНА - начальника пасажирського сектору відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Анатолія Миколайовича ДУБОВОГО - заступника начальника відокремленого підрозділу Жмеринська дистанція сигналізації та зв’язку із сигналізації, централізації та блокування;

    Павла Васильовича ЗІНЧЕНКА - начальника технічного відділу - заступника головного інженера відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Євгенія Вікторовича ЛИСЮКА - начальника відділу кадрів відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Володимира Івановича МАЖУГУ - машиніста електропоїзда 2-го класу відокремленого підрозділу моторвагонне депо Чернігів;

    Олександра Петровича МУМРЕНКА - першого заступника начальника галузевої служби електропостачання;

    Олександра Вікторовича НЕДІЛЬКА - складача поїздів 5-го розряду станції Хмельницький відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    (Продовження - в наступному номері)

    Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05