РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 44 (22 листопада 2013) 

  • Переможці та призери ІІ туру огляду-конкурсу народної творчості працівників Південно-Західної залізниці

    МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

    І МІСЦЕ

    хорові колективи академічного жанру - заслужена хорова капела Управління Південно-Західної залізниці;

    хорові колективи фольклорного жанру - хоровий колектив «Доля» БНіТ ст. Коростень;

    вокально-інструментальні ансамблі естрадного жанру - ансамбль «Ретро-класік» БНіТ ст. Жмеринка;

    вокально-інструментальні ансамблі фольклорного жанру - ансамбль «Троїсті музики» БНіТ ст. Жмеринка;

    солісти інструментального жанру - соло на саксофоні Я. Цись МЦРЗ м. Хмільник;

    окремі виконавці класичного жанру - Є. Гаєвська, БНіТ ст. Шепетівка;

    окремі виконавці естрадного жанру - В. Куколевський - соліст БНіТ ст. Жмеринка; В. Авдієнко, солістка БНіТ ст. Конотоп;

    вокальні ансамблі фольклорного жанру - гурт «Струни серця» БНіТ ст. Козятин;

    окремі виконавці фольклорного жанру - С. Кузнєцова, ст. Київ-Жовтневий.

    ІІ МІСЦЕ

    вокально-інструментальні ансамблі естрадного жанру - гурт «Кордон» БНіТ ст. Жмеринка; гурт «Коростенські музики» БНіТ ст. Коростень;

    вокальні ансамблі класичного жанру - вокальний ансамбль «Ad libitum» БНіТ ст. Конотоп;

    окремі виконавці класичного жанру - Н. Куцевич, БНіТ ст. Жмеринка.

    ІІІ МІСЦЕ

    вокально-інструментальні ансамблі фольклорного жанру - ансамбль «Справжні козаки» БНіТ ст. Шепетівка;

    окремі виконавці класичного жанру - О. Петренко, БНіТ ст. Коростень;

    окремі виконавці естрадного жанру - А. Якобчук, БНіТ ст. Козятин; Н. Крутько, клуб залізничників ст. Ніжин;

    вокальні ансамблі фольклорного жанру - гурт «Цвіт калини», моторвагонне депо ст. Фастів.

    ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

    І МІСЦЕ

    бальна хореографія (колективи) - дитячий зразковий танцювальний колектив «Фламінго» БНіТ ст. Жмеринка; середня група танцювального колективу «Браво» БНіТ ст. Шепетівка.

    ІІ МІСЦЕ

    окремі виконавці бальної хореографії - О. Прохоров та Є. Грищенко, солісти БНіТ ст. Жмеринка;

    сучасна хореографія (колективи) - ансамбль «Фламінго» БНіТ ст. Жмеринка; старша група танцювального колективу «Браво» БНіТ ст. Шепетівка.

    ІІІ МІСЦЕ

    народна хореографія (колективи) - старша група танцювального колективу «Веснянка» БНіТ ст. Конотоп;

    бальна хореографія (колективи) - танцювальний колектив «Браво» БНіТ ст. Коростень;

    окремі виконавці бальної хореографії - М. Бондарчук, О. Тарасюк, БНіТ ст. Шепетівка.

    ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

    І МІСЦЕ

    окремі виконавці театрального жанру - Б. Кривулько, О. Кривулько, БНіТ ст. Козятин.

    ІІ МІСЦЕ

    окремі виконавці театрального жанру - С. Родін, В. Губчакевич, БНіТ ст. Жмеринка.

    ІІІ МІСЦЕ

    окремі виконавці театрального жанру - П. Британський, БНіТ ст. Жмеринка; М. Денисенко, клуб залізничників ст. Ніжин.

    ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

    І МІСЦЕ

    окремі виконавці циркового жанру - А. Шиманська, БНіТ ст. Козятин.

    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05