РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (1 листопада 2013) 

 • Попереду у колійника - звання майстра спорту?!

  На цьогорічній XIX Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту в Алушті монтер Київської дистанції колії Олег ЧУМАКОВ виборов друге місце в гирьовому спорті у ваговій категорії до 80 кілограм. Цей факт став приводом для більш тісного знайомства з ним.

  - Я не професійний спортсмен. Для мене це захоплення, - одразу попередив мій співрозмовник.

  З’ясувалося, що в спорт Олег потрапив випадково у віці 40 років. Свого часу водив доньку Світлану до спортивної зали в секцію гімнастики. І, очікуючи дитину, від нудьги, як сам каже, почав піднімати гирі. Це запримітила тренер дочки і запропонувала молодому батькові виступити на міській спартакіаді в Українці. І почалось. А потім були інші змагання у тому числі чемпіонат, Кубок України.

  Згодом на одному з турнірів познайомився з машиністом локомотивного депо Київ-Пасажирський, майстром спорту міжнародного класу з гирьового спорту Віталієм Андріяшем. Той, дізнавшись, де працює Олег, дуже здивувався, чому він не виступає за залізницю.

  - Так він мене і запросив у команду, - усміхається Олег.

  І відтоді, з 2011 р., Олег - постійний член команди Південно-Західної залізниці. Найбільшим своїм досягненням вважає «золото» на минулорічній міжгалузевій спартакіаді. Тоді він виступав у ваговій категорії до 70 кг.

  Наша зустріч відбулась в будинку колійників на ст. Трипілля-Дніпровське, в кімнаті відпочинку. Тут навпроти входу до приміщення розміщено «іконостас» з нагород Чумакова - медалі, дипломи…

  Цікавлюсь у Олега, чи є в нього ще якісь захоплення?

  - Щоденно - робота, тренування. На інше часу не вистачає. Хіба що, кроси бігаю, - відповідає він. - А ще є мрія - досягти звання майстра спорту. На тренуваннях норматив виконую, а на офіційних змаганнях поки не щастить. Але сподіваюсь…

  Дві години тренувань щодня. Його особистий рекорд - 152 рази (для гирі у 32 кг) та 240 - для «двадцятичетвірки».

  Елементарні розрахунки доведуть, що перший рекорд тягне майже на п’ять тонн, а другий - 5 тонн 760 кг.

  Скільки ж він «перетягав» того залізяччя на помості, якщо займається цим видом спорту шість років? До чого ця статистика? - дивується О. Чумаков. Я розпочинав свій шлях у спорт з вільної боротьби. Були перемоги, та якось не дуже цим хизувався.

  А взагалі, залізнична доля Чумакова складалася нерівно - двічі звільнявся, але згодом всеодно повертався в дистанцію. Причина банальна - гроші. Звабляли високою зарплатою на будівництві, він ще фасадник з утеплення. Але всесвітня економічна криза внесла суттєві корективи в цей високоприбутковий бізнес… За його словами, на залізниці може й не такі високі зарплати, як очікувалося б, але є стабільність, своєчасність, впевненість в завтрашньому дні.

  Прощаючись з Олегом, висловив сподівання, що ми ще не раз почуємо про його нові спортивні перемоги, про досягнення ним звання майстра спорту, а, може, й про більше.

  До речі, донька Світлана, якій 20 років, занять спортом не покинула. Більше того її вабить циркова студія. Повітряна гімнастика - ось що до душі молодшій Чумаковій. Цілеспрямована як батько.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05