РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (1 листопада 2013) 

 • Стадіон «Локомотив». Великий футбол повертається

  Київський стадіон «Локомотив» по праву вважається фартовою ареною для чисельних футбольних команд, які функціонують на теренах Південно-Західної залізниці. Змагання із міні-футболу (футзалу) - це недавня історія. Баталії із великого футболу на Кубок начальника Південно-Західної залізниці, що зібрали минулих вихідних понад сто аматорів зі всіх дирекцій столичної магістралі та команду від управління Південно-Західної, були напрочуд видовищними.


  Кращий воротар на святі залізничного футболу.
  Дмитро СВИНЦИЦЬКИЙ дивував прийомами захисту кожного нападника.

  Про питання, які розв’язували під час ігор тренери та представники шести команд із Києва, Козятина, Жмеринки, Коростеня та Конотопа, про цікаві моменти під час гри за перші місця у турнірі ми розповімо у наступному номері. Сьогодні ж, дещо випереджаючи репортерський звіт, надаємо точні дані про призерів та фаворитів турніру. Незадовго до того, як на стадіоні пролунали давно відомі слова Спортивного маршу

  «Hу-ка, дождик, тёплой влагой

  Ты умой нас огpомною pукой,

  Hапои нас всех отвагой,

  А не в меpу гоpячих - успокой!»,

  у небесах над Києвом значно посвітлішало. Пішли у небуття і холодний осінній дощ, і надокучлива мряка, що відвідували стадіон протягом двох турнірних днів. Світлі промені осіннього сонця навідались на стадіон саме перед нагородженням учасників футбольних матчів. У по-справжньому теплій атмосфері для вручення заслужених відзнак усі команди вишикувались перед президією спортивного свята на чолі із начальником адміністративної служби - помічником начальника Південно-Західної залізниці Олексієм КОНОВАЛОМ та головою Дорпрофсожу Орестом ЛОГОШНЯКОМ.

  Пальму першості завоювала команда Козятинської дирекції залізничних перевезень (капітан команди - Кирил ШЕВЦОВ). Друге місце - за майстрами футбольних атак із Конотопської дирекції (капітан - Роман ХАРЕВИЧ). Третє місце - за коростенцями (капітан - Роман ВИГІВСЬКИЙ). Приз глядацьких симпатій поїхав до Жмеринки. Нагорода «За волю до перемоги» тепер серед почесних трофеїв футбольних аматорів із Київської дирекції залізничних перевезень. Цього разу без перемог залишилась команда управління столичної магістралі. Більшість вболівальників вірять в те, що у киян ще все попереду.

  Колегія із суддів у складі Павла Єрмоленка, Івана Богатирчука, Тараса Кучера (останніх нагороджено пам’ятними призами від керівника столичної магістралі) та Михайла Слободяна, Андрія Єрмоленка, Петра Дмитренка й Віталія Швидкого визнала кращим нападаючим турніру жмеринчанина Олександра ШУЛЯКА, а кращим захисником - Олександра ДЖУРА із Конотопа. Кращим півзахисником тепер на всій Південно-Західній вважається коростенець Роман ВИГІВСЬКИЙ. Кращий воротар - козятинець Дмитро СВИНЦИЦЬКИЙ, а його земляк Микола МАКСИМЧУК - кращий гравець осіннього турніру.

  Як наголошували під час закриття турніру О. Коновал та О. Логошняк, кожна гра цього чемпіонату залізничників була дуже напруженою, про що свідчить турнірна таблиця. Тож більшість гравців продемонстрували справжні бійцівські характери.

  Надалі у кожної команди, яка опинилася цієї футбольної осені в аутсайдерах, є маса шансів надолужити згаяне. Було б бажання у представників дирекцій, щоб організувати як належить тренування футболістів. Про те, у кого є сильні резерви у нападі, про недолугих воротарів та про плани тренерів щодо удосконалення позиційної атаки - як і обіцяли вище - у наступному номері газети залізничників.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05