РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (1 листопада 2013) 

 • Працю шануєш - пошану в людей здобудеш

  ЦІНУЮТЬ на столичній магістралі високий професіоналізм своїх трудівників, ПОВАЖАЮТЬ за старанне і відповідальне ставлення до справи, ШАНУЮТЬ за творчий підхід при вирішенні поставлених завдань, ПИШАЮТЬСЯ відданістю залізничників своїй професії! І, безумовно, таких людей заохочують і нагороджують.

  Яскраве і переконливе тому підтвердження - численні публікації в «Рабочем слове» про нагородження трудівників столичної магістралі державними орденами і медалями, галузевими заохочувальними відомчими знаками, серед яких - відзнаки столичної магістралі: «За доблесну працю на Південно- Західній залізниці», «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці», «Кращому працівнику», «Відмінник Південно-Західної залізниці».

  З цими заохочувальними нагородами ми сьогодні знайомимо наших читачів.

  ЗНАК «ЗА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»

  Знак «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» є вищою відомчою заохочувальною відзнакою Південно-Західної залізниці. Знаком нагороджуються робітники, фахівці, службовці, профспілкові працівники, керівники підприємств та організацій інших галузей, які зробили вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку та роботи залізничного транспорту.

  У виняткових випадках знаком нагороджуються громадяни України, які своїми самовідданими діями ліквідували реальну загрозу безпеці руху поїздів і життю працівників залізничного транспорту та пасажирів.

  Нагрудний знак «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» носиться на правому боці грудей і розміщується нижче державних та відомчих нагород Укрзалізниці.

  ЗНАК «ЗА ДОБЛЕСНУ ПРАЦЮ НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЗАЛІЗНИЦІ»

  Знак «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» є відомчою заохочувальною відзнакою Південно-Західної залізниці. Знаком нагороджуються працівники Південно-Західної залізниці, які тривалий час (як правило, понад 10 років) бездоганно працювали на залізничному транспорті і зробили вагомий особистий внесок у її розвиток, за конкретні досягнення визначних успіхів у роботі, розробку й впровадження досягнень науки, техніки і прогресивної технології, вдосконалення діяльності залізничного транспорту, а також за самовіддані дії, пов’язані із забезпеченням безпеки руху поїздів, охороною праці залізничників, збереженням життя пасажирів, охороною вантажів, багажу та довіреного майна.

  Знак носиться на правому боці грудей і розміщується після знаку «Почесному залізничнику».

  МЕДАЛЬ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ «КРАЩОМУ ПРАЦІВНИКУ»

  Медаль «Кращому працівнику» є відомчою заохочувальною відзнакою Південно-Західної залізниці. Медаллю нагороджуються працівники залізниці і члени виборних органів громадських організацій, які тривалий час (як правило, понад 5 років) бездоганно працювали на залізничному транспорті і зробили вагомий особистий внесок у її розвиток, за конкретні досягнення визначних успіхів у роботі, розробку і впровадження досягнень науки, техніки і прогресивної технології з вдосконалення діяльності залізниці, а також за самовіддані дії, пов’язані із забезпеченням безпеки руху поїздів, створенням належних умов праці залізничників, збереженням життя пасажирів, охороною вантажів, багажу та довіреного майна.

  В окремих випадках медаллю «Кращому працівнику» можуть нагороджуватися працівники інших підприємств та організацій, які зробили вагомий внесок у роботу й розвиток залізниці.

  ЗНАК «ВІДМІННИК ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»

  Нагрудний знак «Відмінник Південно-Західної залізниці» є відомчою заохочувальною відзнакою Південно-Західної залізниці. Ним нагороджуються працівники залізниці, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, досягли високих показників при виконанні виробничих завдань, мають високу професійну майстерність, забезпечують безаварійну роботу, впроваджують високоефективні форми організації праці, які тривалий час (як правило, понад 3 роки) бездоганно працювали на залізничному транспорті і є прикладом у виконанні службового обов’язку, користуються авторитетом у трудових колективах.

  Нагрудний знак «Відмінник Південно-Західної залізниці» носиться на правому боці грудей і розміщується нижче державних та відомчих нагород Укрзалізниці.

  ДОВІДКОВО

  Вручення нагород проводиться керівниками залізниці та Дорпрофсожу, підприємств та підрозділів, що входять до сфери управління залізниці, в обстановці урочистості і гласності, як правило, у трудовому колективу, де працює нагороджений.

  Нагородженому одночасно з врученням нагрудного знака чи медалі видаються посвідчення встановленого зразка та грошова винагорода у розмірі, що визначається колективним договором залізниці.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05