РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (1 листопада 2013) 

 • В асоціації - 15 залізничних закладів

  Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю виповнилося п’ять років. До складу цього об’єднання, створеного на базі КВПУЗТу, тепер входить 15 залізничних училищ з різних областей України. Одним із основних напрямів її роботи було визначено впровадження позитивного вітчизняного та закордонного досвіду в справу організації навчально-виховного процесу з метою сприяння підтримки прямих контактів з міжнародними закладами подібного роду.

  Днями до Козятина, де відбулася чергова нарада і на якій було обговорено низку питань щодо подальшої співпраці, приїхали і делегації деяких навчальних закладів залізничного профілю з Білорусі, Росії, Узбекистану та Молдови, що не входять в Асоціацію, однак їхні представники виявили велику зацікавленість в її роботі і мають певні плани щодо тісної співпраці у майбутньому.

  - У нас в Узбекистані є лише три коледжі, де готують спеціалістів робітничих професій для залізниці нашої країни, - говорить начальник відділу підготовки персоналу державної залізничної компанії «Узбекистон темир йуллари» Абдуллаазіз АРТИКБАЄВ. - Наша залізниця відносно молода. Їй лише 70 років. І, звичайно, той досвід, який має за 135 років Козятинське училище з підготовки кадрів, для нас може стати доброю школою. Тут ми побачили чимало цікавих напрацювань, зокрема у підготовці спеціалістів з монтажу та ремонту залізничної електромережі. Дуже сподобалася матеріальна база училища. Познайомилися і з методикою навчання, звернули увагу і на сучасний підхід у цій справі, і на анімаційні стенди. Все це будемо впроваджувати у себе. Та й козятинцям вдячні за те, що надали нам багато цікавих методик та програм. Сподіваюся, що й надалі ми тісно співпрацюватимемо з вашою Асоціацією.

  Щодо планів роботи на найближчу перспективу, то тут один з пріоритетів - розробка розгортання освітнього корпоративного порталу Асоціації, що допоможе її учасникам краще організувати колективну роботу для реалізації власних проектів. Скориставшись цими перевагами, училища, залізничні навчальні заклади, що входять до складу Асоціації, зможуть отримати чимало можливостей стати успішними та конкурентноспроможними у порівнянні з іншими профтехучилищами.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05