РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (1 листопада 2013) 

 • Добра слава про залізничних медиків котиться світом

  Щастя існує лише тоді, коли є з ким його розділити. Цю життєву істину кожний розуміє по-своєму. У день Покрови Пресвятої Богородиці головному лікарю Медичного центру реабілітації залізничників (м. Хмільник) Південно-Західної залізниці Віктору ПІКУШУ, який представляв цей знаний далеко за межами України оздоровчий заклад, у Будинку урочистих прийомів Державної резиденції Президента України було вручено Почесний диплом лауреата рейтингу «Кращі підприємства України».

  Того ж дня Вікторові Пікушу згідно з рішенням Експертної ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери XXI століття» за значний внесок у розвиток економіки України та високо-ефективне керівництво було присуджено почесне звання «Кращий керівник року». Безумовні показники якості послуг на ринку України - ось, що у першу чергу визнається Президією Асамблеї ділових кіл. Наголосимо і на тому, що церемонію вручення нагород благословив Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Української Православної Церкви Августин.

  За які чесноти і досягнення вручаються ці нагороди? Як свідчать офіційні документи, за лідерство, незмінну орієнтацію на інтереси споживачів і за вагомий внесок у формування конкурентоспроможних товарів і послуг.

  Одночасно із врученням означених нагород 
  Медичний центр реабілітації залізничників (МЦРЗ) внесено до реєстру найефективніших підприємств галузі. Закладу надано право маркування продукції та ділової документації за відповідною символікою. Високе громадське визнання сьогодні - це популяризація діяльності МЦРЗ і в нашій державі, і за кордоном. Добра слава про залізничних медиків вже котиться світом.

  Редакція «Рабочего слова» приєднується до поздоровлень на адресу колективу Медичного центру реабілітації залізничників. Зичимо щастя, успіхів та процвітання! Щиро бажаємо, щоб відчуття гордості за трудові перемоги було притаманне кожному колезі Віктора Пікуша!

  Іван СОТНИКОВ, Фоторепродукція Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05