РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (18 жовтня 2013) 

 • На зустріч з поетичним словом до тебе, Покрово!

  За доброю традицією щороку Коростенщина скликає до себе учасників Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Просто на Покрову». Злитися серцем і душею з рідним Словом з’їхалися письменники, журналісти, митці з Житомирщини, Києва, Львова, Вінниччини.

  Цьогоріч - у Коростенському міськ-кому парку відпочинку імені М. Островського, де розпочався традиційний щорічний дитячий фестиваль творчості «Література свіжого повітря». Гості поклали квіти до меморіальної дошки засновнику літературного свята заслуженому журналісту України Валерію Нечипоренку, щоб вшанувати його пам’ять. Потім відвідали музей-садибу Василя Юхимовича, ідейного натхненника літературного свята на Коростенщині. У цій хаті, де зібрані особисті та родинні речі поета, учасники свята залишили свої враження у книзі відгуків. На подвір’ї, біля хатини, звучало поетичне слово побратимів Юхимовича. Промовистими були слова Наталки Поклад, яка у своєму виступі зазначила, що «зігріти хатину поета здатне тепер лише тепло людських душ, так як і країну в цілому небайдужість її громадян».

  Стара селянська хата Василя Юхимовича в Сингаях війнула минувшиною і дала своєрідний поштовх для літературних змагань («Поетичний марафон» та «Урок прози»), що пройшли в районному будинку культури. Того дня відбулася ще одна важлива подія: відкриття меморіальної дошки на честь українського письменника, класика української сучасної пісні Миколи Сингаївського. З цієї нагоди композитор Олесь Коляда презентував свою книгу «Уклін Чорнобривцю».

  Далі на учасників свята чекали роботи народних умільців, виставка картин, книжкові стенди, традиційні літературні змагання. До речі, того дня одну з найголовніших премій, імені Василя Юхимовича, з-поміж інших, здобули член Національної спілки письменників України Василь Головецький, засновник свята, журналіст і письменник Віктор Васильчук та українська поетеса Наталка Поклад.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05