РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (11 жовтня 2013) 

 • З усього світу, женихи - у Коростень, на деруни!

  Нещодавно в центральному парку міста Коростеня відбувся VІ Міжнародний фестиваль дерунів. Нагадаю, що Коростенський Фестиваль дерунів у 2012 р. увійшов у сотню кращих подій для туристичної індустрії України 2012 р. («100 best events of Ukraine»). Цей фестиваль заснований уперше в Україні завдяки історичному розвитку Поліського краю, який здавна славився вирощуванням смачної картоплі та землеробськими здібностями поколінь, що передалися нащадкам.

  Цікаво, що на І Міжнародному фестивалі дерунів у 2008 р. коростенці випекли рекордний дерун, який виявився в Україні найбільшим і занесений до Книги рекордів України. А на другому фестивалі у 2009 р. було урочисто відкрито пам’ятник Деруну.

  Фестиваль одразу виправдав статус міжнародного, адже за часи свого існування картопляні страви на ньому готували й куштували білоруси, росіяни, поляки, французи, норвежці, шведи, англійці, шотландці. В цьогорічному меню фестивалю були традиційні поліські страви, деруни білоруські, англійські, норвезькі, польські, а також вінницькі-студентські, солдатські-польові, севастопольські-морські. На нинішньому фестивалі організатори впевнено заявили, що в українських дівчат є всі шанси на щасливе заміжжя, бо в Коростені під час фестивалю працює традиційна школа дерунярства, яка цього року спеціалізувалася на кулінарній підготовці наречених. «З усього світу, женихи, з’їжджайтеся на деруни!» - гостинно запрошували коростенці та гарантували не тільки найкращих наречених, а й безліч незабутніх вражень. Шостий фестиваль потішив своїх гостей традиційними конкурсами і розвагами, виставками і виступами творчих колективів, а також здивував новинками: гості змогли побувати на поліському весіллі.

  Оксана ПОЛІСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05