РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (11 жовтня 2013) 

 • Школяр у ролі криміналіста

  У рамках правової освіти і виховання молоді Управлінням Міністерства внутрішніх справ (МВС) України на Південно-Західній залізниці спільно з адміністрацією однієї зі столичних шкіл було проведено інформаційно-пізнавальну акцію «Правова безпека школярів».

  Після завершення літніх канікул правоохоронці навідалися до спеціалізованої школи №125 м. Києва. Метою візиту стала профілактика злочинності серед неповнолітніх, недопущення травмування їх на об’єктах залізничного транспорту, професійна орієнтація та підвищення рівня правової обізнаності учнів 9 - 11 класів. Адже найбільш ризикований вік для того, аби переступити межу дозволенного законом - підлітковий. Цей навчальний заклад було обрано ще й тому, що він розташований недалеко від залізниці.

  До заходу долучились представники різних служб Управління МВС України на Південно-Західній залізниці. Розпочалась акція з інформаційної частини, в якій гості зосередили увагу учнів на основних проблемах молоді та суспільства. Адже не секрет, що для екстремальних розваг підлітки обирають і залізницю у тому числі. Любителі їзди на дахах поїздів, так звані зачепери, нерідко потрапляють у поле зору правоохоронців. Під час бесіди було продемонстровано відеоматеріали на тему попередження дитячого травматизму на об’єктах залізничного транспорту та профілактики наркоманії у підлітковому середовищі.

  Практичною частиною зустрічі стало знайомство із роботою кінологічної служби, де учні та вчителі змогли спостерігати за умовним затриманням підозрюваного пошуковими собаками.

  Також під час заходів представники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС ознайомили школярів зі специфікою роботи криміналістів. Дітям продемонстрували технічні можливості криміналістичної та спеціальної техніки, колекції фальшивих грошей та документів, зброї. Старшокласників ознайомили зі специфікою роботи вибухотехнічної служби після отримання повідомлень про замінування. Дітям показали роботу спеціалістів по іншу сторону огороджувальної стрічки, яку не можливо побачити в евакуйованому приміщенні. Адже не рідко трапляються випадки, коли подібні неправдиві дзвінки про замінування здійснюють і школярі.

  - Досліджуючи особливості впливу різних методів і прийомів на засвоєння правовиховного матеріалу учнями школи, можу впевнено сказати, що подібна акція є надзвичайно важливою і корисною. Адже діти мали можливість побачити роботу міліції з середини, відчути себе у ролі криміналіста і багато що для себе зрозуміти. Розпочате співробітництво, сподіваємось, буде мати продовження, - сказала директор школи Тетяна Фосацька.

  Наталія МЕЛЬНИК, сектор зв’язків із громадськістю Управління МВС України на Південно-Західній залізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05