РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (11 жовтня 2013) 

 • Точно в строк

  Із року в рік працівники поштових експедицій з'єднують мільйони людських сердець. Саме вони прикладають багатьох зусиль заради того, аби кожен вчасно отримав належну йому кореспонденцію: ділову документацію, повідомлення, газету, журнал, листа чи вітальну листівку. І от, цієї чудової осінньої пори, настав Всесвітній день пошти. День, коли маємо можливість подякувати шановним фахівцям за відповідальність, оперативність та відданість своїй справі.


  Дружній колектив - Олена ЛІСОВСЬКА, Любов ЦИБА, Людмила ЧЕРНОВА, Ірина КОРЧОМНА на чолі з Наталією СМІРНОВОЮ.

  І звичайно ж, вирушаю для цього до експедиції відділу діловодства господарської служби Управління Південно-Західної залізниці.

  Тут завжди усіх зустрічають доброзичливі дівчата зі щирою усмішкою. І на думку приходить відомий вислів: щасливий той, хто радіє, коли йде на роботу і коли повертається додому.

  Одразу помічаю, що тут відповідально ставляться до своєї справи. Співробітники експедиції орієнтовані на якість роботи, яка полягає в професіоналізмі обслуговування, надійності доставки поштових відправлень та індивідуальному підході до запитів кожної людини. Розмірена робота, щодня однакова, та за нею стоїть кропітка праця. Щодня до експедиції надходить пошта зі всієї України, усіх залізниць та ближнього зарубіжжя.

  - Головне в нашій справі - вчасно отримати та швидко роздати пошту, - каже старший інспектор Ірина КОРЧОМНА. - Ми працюємо злагоджено і за розписаними за годинами графіком.

  Дійсно, переді мною - дружній колектив. Їх поєднує ціль - результат. Поодинці вони - фахівці в своїй сфері, а разом - об’єднана команда, яка працює під вмілим керівництвом начальника відділу діловодства, документального забезпечення та збереження документів Наталії Алимівни СМІРНОВОЇ.

  Виходить, серед важливіших факторів успішної роботи стоїть сприятливий мікроклімат, благополуччя та прекрасні взаємовідносини в колективі. Це мені й доводять усі фахівці, а їх у відділі чотири: інспектори Любов Циба та Людмила Чернова, експедитор Олена ЛІсовська та старший інспектор Ірина Корчомна. Завдячують вони за це Тетяні Георгіївні СТОРОЖУК, яка нині на заслуженному відпочинку. Той досвід, який Тетяна Георгіївна передала колегам, та згуртованість стають у нагоді щодня.

  - Ми завжди готові замінити одна одну, прийти на допомогу своїй колезі, - підкреслюють нинішні фахівці.

  Це тільки на перший погляд робота не з важких, а спробуй задовольнити потреби, візьмемо, наприклад, управління залізниці. Це - 40 підрозділів. А передбачається прийом, обробка, доставка листів, посилок та інших поштових відправлень, кожний з яких треба зареєструвати та перевірити правильність заповнення. До того ж необхідно оформити передплату на періодику та щомісяця видати проїзні документи. Все це робиться вчасно, не зважаючи на те, що обсяги роботи зростають.

  Послуги експедиції були і залишаються затребуваними і для підприємств, і для населення. І ніяка електронна пошта не замінить нам чарівності папірних листів, їх відчутного на дотик тепла.

  Тож бажаємо усім фахівцям експедицій, щоб новини були тільки гарними, а робота приносила задоволення та радість точно в строк, як і ви виконуєте свою важливу та необхідну роботу.

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05