РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (11 жовтня 2013) 

 • Як інтернет допомагає життя змінити

  Читачі залізничного часопису для нас, газетярів, дуже важливі люди. І коли звертаються до редакції з різних причин, чи то з критичними зауваженнями, чи з побажаннями, завжди цінуємо їхню увагу і обов'язково прислухаємось до мудрих думок. Але бувають дзвінки до редакції й іншого плану. Ось нещодавно зателефонував чоловік і попросив привітати його дружину Майю БАЙТАЛО з 25-річчям її трудової діяльності на залізниці - працює вона черговою по переїзду в Житомирській дистанції колії.


  Майя Байтало

  У відділі кадрів дистанції підтвердили, дійсно, така трудівниця в них працює, і претензій до неї немає, бо прагне, щоб було все як слід на відведеній дільниці роботи.

  І ось під час одного з відряджень придивляюсь пильніше, хто ж «господарює» на переїзді при в’їзді до Житомира. Бачу тендітну жіночку, яка серйозно і зібрано виконує тут свою роботу. Прийшовши на переїзд і вибравши хвилинку, коли можна задати кілька запитань, знайомимось. Дещо розгублена від уваги до неї, Майя Жорландівна розповіла, що практично усю свою трудову діяльність присвятила роботі черговою по переїзду. Її батьківщина - Вінниччина. У Вінницькій дистанції й пропрацювала вона протягом багатьох літ. А ось вже півтора року, як залізничниця влилась у колектив Житомирської дистанції. Вона задоволена, що їй вдалося адаптуватися досить швидко, каже, що завжди з людьми намагається знайти спільну мову. Роботу знає і любить свою справу.

  Що ж стало причиною, яка змусила її поміняти Вінниччину на Житомир? Виявляється, гарні зміни в житті. Саме в Житомирі знайшла вона свою «другу половинку». Познайомилися зі своїм чоловіком по інтернету. Ось так всесвітня павутина змінила життя пані Майї. На краще. Посприяло швидшому переїзду до Житомира й те, що якраз потрібен був працівник у дистанцію колії. Так і перевелася з Вінницької дистанції в Житомирську, де й продовжує залізничну діяльність. Стабільний заробіток на залізниці - це також неабияка перевага.

  Тож лишається побажати залізничниці подальшої наснаги в роботі, а вдома, щоб завжди її оточувала увага з боку близьких людей і забезпечувала сімейний затишок.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05