РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (11 жовтня 2013) 

 • Хресний хід до жіночого монастиря

  (140 КІЛОМЕТРІВ РОЗДУМІВ ПРО ЖИТТЯ-БУТТЯ)

  Сьомого жовтня, у день святкування Афонської ікони Божої Матері, жіночий монастир, розташований на околицях села Чоповичі, що на Житомирщині, відвідав на честь престольного свята Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир. У день свята Його Блаженство зробив освячення престолу головного храму обителі на честь Усіх преподобних святих гори Афон. Після чину освячення було зроблено Божественну літургію.

  Це Богослужіння очолив Блаженнійший Митрополит Володимир разом із главою навчального комітету при Священному Синоді УПЦ, вікарія Київської митрополії єпископа Ірпінського Климента, вікарія Київської митрополії єпископа Бородянського Варсонофія, секретаря Київської митрополії протоієрея Віталія Косовського, глави Синодального відділу по соціальному спостереженню архідиякона Сергія Косовського, а також духівника обителі настоятеля головного лікарняного храму м. Києва протоієрея Романа Барановського. Після прочитання Євангелія до тих, хто зібрався у храмі, зі словом проповіді звернувся єпископ Ірпінський Климент. Після завершення Божественної літургії до монахинь та прочан обителі зі словом проповіді й поздоровленням звернувся Блаженнійший Митрополит Володимир, який наголосив на важливості у справі порятунку уповання до Пресвятої Діви Марії Богородиці, молитовного заступництва преподобних святих гори Афон, а також важливості справ милосердя, як свідчення виконання вчення Христового. У відповідному слові ігуменя обителі Катерина (Смичок) від імені сестер монастиря подякувала Його Блаженству за зроблену честь відвідування, освячення престолу святого храму, за духовну турботу й молитву, а також побажала, щоб Пресвята Богородиця й надалі зміцнювала Блаженнійшего Митрополита в його Архіпастирському служінні на благо українського православ’я. На честь свята ігуменя Катерина від імені сестер монастиря піднесла в подарунок Предстоятелю образ Афонської ікони Божої Матері. У цей день обитель, що перебуває в глухих лісах Житомирщини, відвідали сотні прочан із Києва й області. Не дивлячись на прохолодну погоду, протягом шести днів із Києва в урочище Кип’яче, де розташовано монастир, понад сто віруючих під керівництвом колишнього електромеханіка Фастівської дистанції СЦБ та зв’язку протоієрея Володимира Ромащенко завершили майже 140-кілометровий Хресний хід, початком якого став Головний лікарняний храм України - єдиний храм, названий на честь святителя Михайла Київського, що розміщений біля Олександрівської лікарні у столиці.

  Ваш кореспондент побував у Хресному ході. Про перебіг подій і власні враження розповімо у найближчих номерах «Рабочего слова».

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Оксани КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05