РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (27 вересня 2013) 

 • Досвід ветеранів та ентузіазм молоді поєднано в локомотивному депо Гречани

  З кожним роком все більше відокремлених підрозділів столичної магістралі наближаються до століття від дня свого заснування. Ось і локомотивне депо Гречани, яке очолює Анатолій ШИНДЕР, днями відзначило свій віковий ювілей. Привітати колектив із цією знаменною датою до Гречан завітав начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН.


  Начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН вручає нагороду машиністу Олегу МАРШАЛУ.

  - Хочу зазначити, - наголосив на початку свого виступу під час урочистого зібрання керівник столичної магістралі, - що до цього ювілею колектив депо, яке є зразковим не лише у Хмельницькій області, а й далеко за її межами, підійшов із прекрасними виробничими показниками. Цей відокремлений підрозділ - один із найкращих на залізниці. І хоча 97 відсотків вантажів ми перевозимо за допомогою електротяги, але й решта - три відсотки - містять у собі чималі обсяги роботи. Значна частина з них здобуті локомотивним депо Гречани. Колектив забезпечує вантажні перевезення неелектрифікованими дільницями на теренах Вінницької та Хмельницької областей. При цьому річний вантажообіг сягає майже 50 мільйонів тоннокілометрів. Ці перевезення складають 60 відсотків того, що виконує Жмеринська дирекція залізничних перевезень. Хоча депо-ювіляр тепловозне, воно доволі сучасне, з високою продуктивністю праці. Тут чітко відрегульовані і часові, і вагові норми, що забезпечує хороший кінцевий результат.


  Майстри мистецтв Хмельниччини вітають ювілярів.

  - Сьогодні свято, - продовжив далі Олексій Мефодійович, - тому не буду говорити більше про виробничі показники, зазначу лише, що вони у цьому депо хороші. А от про людей варто дещо більше сказати. Адже головне багатство цього колективу - це люди, висококваліфіковані фахівці. Причому, наявність цього скарбу - протягом усієї вікової історії підрозділу. На кожному із історичних етапів, у кожен із періодів тут працювали видатні особистості. Так було й у дореволюційний період, і при існуванні Української народної республіки за часів правління Павла Скоропадського. Саме у той час начальник локомотивного депо Гречани Борис Бутенко став міністром шляхів сполучення УНР. Він дійсно багато зробив для того, щоб відродити залізничний транспорт у межах республіки. І багато було відновлено. Тому, вважаємо, варто увічнити пам’ять про цю людину, створивши меморіальну дошку на фасаді головної споруди депо. Варто згадати й про період Великої Вітчизняної війни. Про подвиги тих, хто воював із загарбниками на фронтах та у складі підпільної організації, яка була створена у Гречанах. І на сьогодні у цьому трудовому колективі працюють прекрасні люди. Але є цікавим той факт, що з 1936 року до нині тут було всього вісім начальників депо. Це свідчить про стабільність у колективі, де є порядок, злагодженість у роботі, і тому люди цінують керівників, які усе це забезпечують.

  - У цей святковий день, - сказав на завершення свого виступу начальник Південно-Західної залізниці, - хочу привітати вас зі славним віковим ювілеєм. Бажаю, щоб у вас усе було гаразд не лише на роботі, а й у родинах. Щоб вирішувались усі соціальні питання. Щоб зростав ваш добробут, чому сприяє стабільна зарплата, яка чи не найвища у цьому регіоні. Ще раз із святом. Добра вам, удачі!

  Після виступу керівника столичної магістралі було оголошено наказ про заохочення найкращих працівників депо. Нагороди, відзнаки та цінні подарунки вручив працівникам та ветеранам Олексій Кривопішин. (Список нагороджених публікується окремо)

  Грамоти та цінні подарунки вручив також і заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід ГУРАЛЬ.

  - Для нас дуже важливо, що на території Хмельницької області є таке потужне локомотивне депо, яке своєю стабільною працею забезпечує розвиток економіки, - зазначив він. - Завдяки роботі цього колективу, та й залізниці в цілому, у нас зростають показники в усіх галузях. Адже майже усі 1750 підприємств області користуються послугами залізниці і це сприяє їхньому розвитку.

  Свої привітання висловив й заступник голови Хмельницької обласної ради Василь ОСАДЧИЙ.

  На урочистому зібранні також виступив колишній начальник депо Михайло БАРТКОВ.

  - Мені випала честь працювати у локомотивному депо Гречани 50 років, - зазначив ветеран. - Із них 14 років я був заступником начальника депо з експлуатації і 20 років - начальником. За період моєї роботи депо перейшло із паровозної на тепловозну і електровозну тягу поїздів.

  Протягом цього періоду було побудовано цех технічного огляду локомотивів, корпуси цеху експлуатації та паливної бази. А також здійснювалось будівництво житла господарським способом. Тож ми свою справу успішно зробили. А нинішньому поколінню працівників депо бажаю процвітання, довголіття та нових трудових здобутків.

  Від імені трудового колективу, а він нараховує сьогодні майже 500 працівників, на урочистих зборах виступив начальник локомотивного депо Гречани Анатолій ШИНДЕР. Він подякував усім за привітання і зазначив, що сьогодні депо - це результат плідної праці усіх, хто тут трудився протягом ста років. А нинішнє молоде покоління, перейнявши досвід попередників, ветеранів, проявляє ентузіазм і нарощує здобутки. Анатолій Миколайович вручив коровай начальнику Південно-Західної залізниці.

  Приймаючи подарунок, Олексій Мефодійович зазначив:

  - Дякую за коровай, а він, думаю, випечений із того хліба, якого на мільйон тонн зібрали більше у Хмельницькій області, ніж торік. І як вдячність можу відповісти позитивним рішенням на звернення хмельничан: ще одна пара електричок буде зупинятись біля платформи на подільському переїзді. Менше року тому там споруджено підземний перехід під коліями і облаштовано пасажирські платформи. Додаткова пара електропоїздів буде ще одним нашим подарунком, приуроченим до сторічного ювілею локомотивного депо Гречани.

  Після урочистого зібрання відбувся святковий концерт за участі артистів Хмельницької обласної філармонії. Начальник залізниці та інші гості відвідали музей локомотивного депо, який було створено до столітнього ювілею. У ньому відображено всю вікову історію підрозділу від першого паровоза до сучасного локомотива. Він допомагає зберігати, підтримувати та примножувати славні традиції, започатковані попередніми поколіннями, і спрямовувати зусилля нинішнього на забезпечення стабільної експлуатаційної, ремонтної та господарської діяльності.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05