РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (20 вересня 2013) 

 • Головна опора колективу

  На учбовому полігоні Фастівської дистанції електропостачання проведено практичні навчання

  Експлуатаційний полігон електрифікованих колій, які обслуговують фахівці Фастівської дистанції електропостачання, чималий. Контактну мережу тут вміють обслуговувати, як належить. А для того, щоб підлеглі не втрачали виробничі навички, начальник Фастівської дистанції електропостачання Микола ПІСКУН нещодавно організував і провів практичні змагання між підрозділами районів контактної мережі. На подібних заходах є можливість розглянути практичні навички фахівців, обмінятися думками, ознайомитись із індивідуальними підходами до роботи в різних колективах, продемонструвати щось нове в професії. Досконалість технологічних процесів, сучасні підходи, інструменти й матеріали, що застосовуються в роботі, безпечні умови праці - пріоритетні завдання господарства електрифікації. На це націлює і керівництво галузевої служби електропостачання.


  Кубок від начальника Фастівської дистанції електропостачання Миколи ПІСКУНА
  отримує старший електромеханік району контактної мережі на станції Сухоліси Роман ШЕПЕЛЬ.
  Роман Васильович подякував від імені всіх учасників змагань керівництву дистанції,
  тому що - «Знання і досвід, які набули тут, допоможуть у майбутньому»


  Старший енергодиспетчер Олександр БРОДСЬКИЙ, начальник району контактної мережі №5 Ігор ВАКАРЕНКО,
  електромонтер району контактної мережі ст. Миронівка Віктор ДАНИЛЕНКО
  та начальник району контактної мережі ст. Фастів-2 В’ячеслав СМОЛІН задовго до початку виробничих навчань.


  Нарада перед початком змагань.

  Провівши інструктаж, Микола Сергійович наголосив на тому, що змагання проводяться для відточування професійного досвіду. Не обійшлися того дня і без перевірки стану охорони праці у межах конкретних підрозділів. Цікаво, за задумом організаторів, райони контактної мережі мали право спрямовувати на змагання працівників на свій розсуд, досвід та стаж роботи за фахом до уваги не брався. Тобто пліч-о-пліч мали право змагатися і молодий робітник, і ветеран. Стимулом для участі у змаганнях була нагода з підвищення кваліфікаційного розряду. Бажаючі мали попередньо повідомити голову комісії про своє рішення.

  Мета заходу стала зрозумілою відразу, коли ми завітали на тренувальний полігон дистанції. Автомотриса вже була напоготові, поруч із виробничою зоною - лейтер (ізольована зйомна вишка). Кожний підрозділ отримав технологічні карти - значить, є керівництво до дії. Далі - жеребкування. Дивимось, як хвилюється молодь, яке завдання отримають більш досвідчені залізничники? Який інструмент, деталі потрібно брати на складі? А далі слід отримати наряд від представника підрозділу, робітники якого будуть виконувати завдання. Рухи електромонтерів під час виконання технологічних операцій чіткі і вивірені. Виробничу ситуацію, приміром, при капітальному ремонті колії, під час якого потрібно зняти напругу із контактного провода та закрити перегін для руху електрорухомого складу, вирішено. Потім - паралельно своя робота. Під час змагань на полігоні залізничники врізали ізолятори. Вставка контактного шестиметрового проводу та монтаж стикових затискачів - все відбувалося, як належить.

  Наступна команда займалася ревізією лінійного роз’єднувача. Отже, врізка високовольтного ізолятора пройшла успішно, ревізія лінійного роз’єднувача та інші роботи також не викликали великих нарікань з боку комісії. Значить, високу кваліфікацію електромеханіки та електромонтери, які трудяться у районах контактної мережі Фастівської дистанції електропостачання, підтвердили. Не будемо обтяжувати газетні шпальти технічними термінами.

  - Усі працюють по-своєму. Багато хто приїхав сюди із власними напрацюваннями, які продемонстрували колегам. Зараз в енергетичному господарстві велика увага приділяється методам і технологіям ощадливого виробництва, спрямованим на вдосконалювання технологічних процесів з обслуговування й ремонту електроустаткування. Сьогодні всім важливо підняти у своєму підрозділі рівень продуктивності праці, виключити або скоротити до мінімуму непродуктивні втрати. Провести оцінку здійснення технологічних процесів можна саме на таких заходах, як наші практичні змагання, - сказав наостанок Микола Піскун.

  І ще про одне хотілося б розповісти. Серед переможців, нагороджених Кубком від керівника Фастівської дистанції електропостачання, - підрозділ, який очолює старший електромеханік району контактної мережі на ст. Сухоліси Роман ШЕПЕЛЬ.

  У коротких інтерв’ю ми з’ясували суть думок працівників Фастівської дистанції електропостачання щодо проведення змагань.

  Олексій ЧОРНОБРОВ, електромонтер району контактної мережі на станції Сухоліси:

  - Роботи у нас, залізничних енергетиків, завжди вистачає. А от вдосконаленню навичок, навчанню новим прийомам ревізії контактної мережі поки що відводимо мало часу. Хотілося б надалі брати участь у подібних заходах.

  Максим ЗАПОРОЖЕЦЬ, електромонтер району контактної мережі на станції Сухоліси:

  - З тих пір, як закінчив залізничне училище, злинуло чимало часу. Щось підзабулось від часу навчання. Тож на ці змагання їхав із задоволенням. Утримувати контактну мережу на нашій дільниці у відмінному стані - ось чого намагаємося досягти. Змагання - це неабияка підмога у справі набуття досвіду.

  Микола ПОЛІЩУК, електромонтер району контактної мережі ст. Фастів-2:

  - В одному я переконаний на сто відсотків, як би не було важко вкластися за службовим завданням у технологічний норматив, професіоналам це по силах. Якщо свою справу, якій присвятив життя, любиш, жодні іспити не страшні.

  Олександр БУРЕНКО, електромеханік району контактної мережі ст.Фастів-2:

  - Те, що відновлюється інфраструктура Південно-Західної залізниці - добра традиція. Проведення подібних змагань вітаю особисто. Вірю, що, створивши творче середовище на нашій дистанції, зможемо поділитися досвідом із колегами з інших підрозділів галузевої служби електропостачання. Хто знає, може такі змагання слід влаштовувати для команд з усіх дистанцій?!

  Як наголосив у своєму зверненні до учасників змагань Микола Піскун, Фастівська дистанція електропостачання є сильною сьогодні завдяки не лише сучасному розвитку виробництва та впровадженню технічних новинок. Її головним багатством, опорою та надією на успішне майбутнє є люди, колектив. Охороні праці, як завжди, приділятимемо найбільшу увагу.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05