РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 35 (13 вересня 2013) 

 • Футбольні баталії на Кубок начальника столичної магістралі

  Минулого тижня відбувся турнір з міні-футболу на Кубок начальника Південно-Західної залізниці. Цього разу в ньому взяли участь 16 команд - по три від кожної дирекції залізничних перевезень і команда управління.


  Начальник Південно-Західної залізниці урочисто вручив «Золотий кубок»
  капітанові команди Жмеринського локомотивного депо,
  помічникові машиніста електровоза Дмитрові ГОРОЛЮ.

  Після жеребкування учасників поділили на чотири групи. До групи «А» увійшли команди Жмеринської дирекції залізничних перевезень, локомотивного депо Козятин, Коростенської і Житомирської дистанцій сигналізації та зв’язку. Групу «В» склали футболісти управління залізниці, Шепетівського та Київського локомотивних депо, Жмеринської дистанції колії. Групу «С» - колійники з Дарниці, конотопські, жмеринські локомотивники та фастівські моторвагонники. До четвертої групи «D» увійшли колійники з Хутора Михайлівського, Конотопа, Коростеня та Козятинської колійної машинної станції.

  Є сенс сказати про погоду, яка була під час змагань. Першого дня синоптики обіцяли рясний дощ. Другого - сонячну погоду, а в суботу - суттєве потепління. Проте, як кажуть у народі, синоптик, як і сапер, помиляється лише один раз, однак кожного дня - четвер був сухий, у п’ятницю дощило, а субота виявилася хмарною, зранку йшов дощ. А під час останньої гри між зв’язківцями із Коростеня та локомотивниками із Жмеринки учасників турніру та вболівальників порадували сонячні промені.

  Приблизно о дев’ятій ранку команди почали прибувати до спорткомплексу «Локомотив».

  Після жеребкування чую таку розмову:

  - Хто нам дістався на першу гру?

  - Команда управління.

  - Це нам пощастило. В перемозі можна не сумніватися!

  Це припущення, очевидно, було зроблено за підсумками минулорічного турніру, коли команда управління «здала» всі ігри. Проте жмеринські колійники переоцінили свої можливості, поступившись команді управління залізниці з рахунком 3:6. Забігаючи наперед, скажу, що вони показали найслабшу гру в своїй групі, не заробивши жодного очка. Також жодної перемоги в груповому турнірі не здобули команди Жмеринської дирекції залізничних перевезень, Конотопського локомотивного депо та Хутір-Михайлівської дистанції колії. А беззаперечними лідерами у групах стали коростенські зв’язківці, шепетівські та жмеринські локомотивники й коростенські зв’язківці. Команди житомирських зв’язківців, київських локомотивників, фастівських моторвагонників та Козятинської колійної машинної станції також вийшли до чвертьфіналу. До речі, кращими, на мій погляд, у групах були коростенські колійники, які здобули три перемоги з рахунками 9:0, 9:4 та 8:0. Не на багато від них відстали й шепетівські локомотивники з перемогами 10:1, 7:4 та 6:2.

  У чвертьфіналі перемогу здобули представники київських, жмеринських та шепетівських локомотивних депо. До них приєдналися коростенські зв’язківці.

  Півфінал приніс перемогу жмеринським локомотивникам та коростенським зв’язківцям. За 3-4 місця змагалися між собою Київське та Шепетівське локомотивні депо. Цього разу фортуна була на боці киян. З рахунком 2:0 вони вирвали третє місце турніру.

  Справжнім святом спорту стала фінальна гра між командами локомотивного депо Жмеринка та Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку. До речі, на фінальну гру прибули, щоб підтримати гравців, начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН, голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК, начальники галузевих служб.

  Тепер безпосередньо про враження від турніру. Є сенс зробити зауваження його організаторам: впродовж усіх попередніх матчів у випадку, якщо м’яч виходив за лінію поля, гравці особисто бігали за ним. У фіналі ж його подавали спеціальні помічники. Тобто під час звичайних ігор переможці мали можливість «тягнути» час. З цього приводу довелось чути зауваження від судей. Проте не про це мова.

  У напруженій боротьбі жмеринські локомотивники змусили суперників п’ять разів розпочинати гру з середини поля. Самі ж пропустили два м’ячі. Таким чином переможцем турніру на Кубок начальника Південно-Західної залізниці стала команда локомотивного депо Жмеринка у складі Дмитра Гороля, Олександра Шуляка, Олега Кваснєвського, Едуарда Мельника, Антона Мельника та Романа Перенчука. Друге та третє місця посіли команди Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку та локомотивного депо Київ-Пасажирський, відповідно.

  Вітаючи учасників змагань, Олексій Мефодійович наголосив, що такі турніри стали традицією на Південно-Західній залізниці. І в подальшому керівництво магістралі буде всебічно сприяти розвитку талановитої спортивної молоді.

  Кращим воротарем турніру визнано Дмитра Свінцицького з локомотивного депо Шепетівка, кращим нападаючим - Олега Кваснєвського (локомотивне депо Жмеринка), а достойним захисником визнали Павла Бічука з локомотивного депо Київ-Пасажирський. Приз глядацьких симпатій отримала команда Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку, приз «За волю до перемоги» - представники локомотивного депо Шепетівка. Також за зразкове суддівство фінального матчу начальник залізниці нагородив цінними подарунками суддів Михайла Слободяна та Андрія Єрмоленка.

  Помічник машиніста Жмеринського локомотивного депо Антон Мельник від усіх учасників турніру подякував керівництву залізниці та Дорпрофсожу за чудове спортивне свято.

  А ще приємною несподіванкою стало те, що під час турніру свої дні народження відзначили Олег Горбаченко з команди Жмеринської дирекції залізничних перевезень та Ігор Смирнов з Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку. Їм було вручено подарунки - футбольні м’ячі. Від себе особисто Олексій Мефодійович презентував парубкам по квитку на матч чемпіонату світу з футболу між Україною та Англією.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  ДО НАСТУПНИХ ТУРНІРІВ

  Роздуми щодо перспектив

  Як наголосив голова Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці Орест ЛОГОШНЯК, 16 команд, які представляли на турнірі кращі спортивні колективи залізниці, - це своєрідний поштовх для подальшого розвитку міні-футболу. У спортивному резерві - ще добрих 50 команд, які набираються сил та досвіду на своїх залізничних вузлах. Потрібно, щоб керівники підрозділів, голови територіальних організацій галузевих профспілок доклали максимум зусиль для того, щоб ті спортсмени-аматори, які не потрапили за тих або з інших причин на змагання у 2013 році, готувалися до наступних турнірів.

  Фінал, що став справжньою прикрасою турніру, довів, яким непередбачуваним є футбол. Коростенські зв’язківці та фахівці з налагодження сигналізації, автоматизації та блокування вповні могли б виграти матч за «золото», поділився із вашими кореспондентами один із вболівальників, методист зі спортивних змагань Будинку науки і техніки станції Коростень Віктор Христюк. Можливо, так би і було, якби не активний штурм і безпрограшний натиск з боку жмеринчанина Олега Кваснєвського (в останньому матчі він забив у ворота суперника чотири голи з п’яти). Як згодом скаже молодий форвард, йому пощастило із командою.

  Між іншим, саме під час цього матчу минулої суботи погода змилостивилась. Коли в активі партнерів О. Кваснєвського було вже два м’ячі, фортуна всміхнулася їхнім супротивникам. Гол у сітку воріт провів доволі талановитий у проведенні атак упродовж усього турніру нападаючий - електромеханік Сергій Прохоров. Через декілька хвилин до активу коростенців було записано ще один гол. Його «заклепав» колега С. Прохорова по роботі і спорту Олександр Стретович.

  Представники Коростенської дирекції, а це зв’язківці із Коростеня та Житомира, а також коростенські колійники (колективи вперше побували на такого масштабу змаганнях) увійшли у вісімку найкращих команд, констатує В. Христюк. Отже, завойоване «срібло» зв’язківців з міста на річці Уж, приз глядацьких симпатій, що належить тепер житомирським аматорам спорту - спеціалістам із налагодження сигналізації, централізації та блокування, та п’яте місце у турнірі, що за коростенськими колійниками, - то чимала заявка на подальші перемоги у Києві.

  Власними враженнями від турніру поділився голова територіальної організації галузевої профспілки Київської дирекції залізничних перевезень Олександр БЄЛІКОВ: «Турніром, «розкрутити» який у повній мірі вдалося завдяки начальнику Південно-Західної залізниці Олексію Кривопішину, ми можемо пишатися».

  Іван СОТНИКОВ

  ЗВІДКИ ОПТИМІЗМ У КОВАЛЯ З ХУТОРА МИХАЙЛІВСЬКОГО?

  Нотатки після турніру

  Переповім декілька сторінок із власного журналістського блокнота. Отже, життєві цінності на подібних турнірах переплітаються із сімейними. Забивши 18 голів у ворота суперників команди жмеринського локомотивного депо, кращий форвард змагань, а у вільний від футболу час - слюсар Олег Кваснєвський наголосив кореспондентам, що власний рекорд присвячує мамі. Річ у тім, що саме в дні турніру з міні-футболу Алла Петрівна відсвяткувала свій день народження. Приєднуємося до поздоровлень.

  За грою Сергія Науера зі станції Вінниця, Ігоря Репея зі станції Жмеринка, воротаря з команди Жмеринської дирекції Едуарда Мельника, його колег з Коростеня Сергія Новицького та Дмитра Свінцицького, нападаючих Миколи Максимчука з Шепетівки, локомотивників із Києва Володимира Ситнікова та Володимира Качана; Антона Мельника та Дмитра Гороля з локомотивного депо станції Жмеринка було цікаво спостерігати. Річ у тім, що вище зазначені нападаючі, захисники і навіть воротарі, застосовуючи дриблінг (ведення м’яча як можна ближче до ноги), довгі передачі та точні удари з усіх точок міні-футбольного поля, змушували добре похвилюватися своїх суперників.

  Спостерігаючи за атаками футболістів-аматорів, з’ясували для себе: навіть, коли гра йде на межі фола, є місце спортивним подвигам. На травми, грубощі з боку деяких вболівальників учасники престижного турніру часто-густо не звертали уваги. У багатьох видах спорту в індивідуальних змаганнях - від шахів до фехтування - є спортсмени або їхні наставники, які видають «на гора» негативну енергетику. Під час турніру, про який ведемо розповідь, з’ясувалося, що такі є й серед футбольних «граючих» тренерів. Грубі зауваження, а іноді брутальні вирази на адресу своїх товаришів, які, як кажуть, виривали перемогу у шепетівських колег, почули ми від вже посивілих «коментаторів» гри команди з локомотивного депо станції Київ-Пасажирський, котрі протягом майже двох таймів прохолоджувалися за лінією поля. Певен: якби поберегли власні язики ці двоє активістів із київської команди (вибігли на поле за три хвилини до кінця матчу із шепетівцями - авт.), а їхні підказки на адресу справжнім гравцям за межами футбольного поля були достойними уваги, кількість голів у ворота шепетівчан була б більшою. Як там не є, а зримі позитивні енергетичні зв’язки між гравцями і глядачами, між гравцями і наставниками були помічені тоді, коли ми прислуховувались до настанов з боку Миколи Огородніка (локомотивне депо станції Козятин), Сергія Кравця (локомотивне депо станції Конотоп), Юрія Калінського (Жмеринська дирекція залізничних перевезень). Можливо, саме це допомогло землякам Ю. Калінського - локомотивникам - здобути жадану перемогу, щоб отримати заслужений Кубок від начальника Південно-Західної залізниці. Із чим їх і поздоровляємо.

  Особисто мені припали до душі гумористичні коментарі від коваля Хутір-Михайлівської дистанції колії Олексія Латиша, який на моє запитання, чи не переймається він з приводу програшу його команди на початку турніру, відповів: «Хутір ще своє слово скаже, справжню гру покаже, і у призери попадемо…». Оце так оптимізм!

  Віктор ЗАДВОРНОВ

  БЛІЦ-ІНТЕРВ’Ю


  Сергій КРАВЕЦЬ

  Сергій КРАВЕЦЬ, представник команди Конотопського локомотивного депо, начальник резерву локомотивних бригад:

  - Сподіваюсь, що наші перемоги попереду. Четверте місце у групі «С», що не дозволило вийти до однієї четвертої фіналу, співвідношення між забитими і пропущеними м’ячами у цьому році також були не на нашу користь. Проте наша команда завжди очікує, що наступний матч виявиться одним з найважчих, а суперник буде серйозним. Тому із всією віддачею готуємось до кожного поєдинку на футбольному полі або у футзалі.


  Володимир ТУЧАК

  Володимир ТУЧАК, гравець команди локомотивного депо станції Козятин:

  - Цей турнір вкотре довів, що нам, ветеранам, на п’ятки наступає талановита футбольна молодь. І це чудово, адже не перериватимуться традиції із розповсюдження здорового способу життя та спортивних змагань на теренах Південно-Західної залізниці. Чому б і ні? Судіть самі. За працю на залізниці маємо стабільну заробітну плату, у юні є перспектива для кар’єрного зростання. А ще у вільний від роботи час можна знайти заняття до душі. Так було. Так має бути і надалі.


  Олег КВАСНЄВСЬКИЙ

  Олег КВАСНЄВСЬКИЙ, гравець команди Жмеринського локомотивного депо:

  - Знаходжу точку опори в особі членів моєї команди, навчившись користуватися власними спортивними резервами, думаю, що в мене попереду нові перемоги. Цей турнір для мене не перший. Але помічаю, що з кожним сезоном він стає цікавішим. Як для гравців, так і для вболівальників.


  Ігор ДРОФА

  Ігор ДРОФА, гравець команди Конотопського локомотивного депо:

  - Що додає кожному матчеві видовищних ефектів? Вміння користуватись власними резервами. Сьогодні побачив сильних гравців, з якими, сподіваюсь, ще поміряємося силою під час подальших турнірів. Мистецтву роботи із м’ячем слід вчитися під час тренувань.


  Володимир КАЧАН

  Володимир КАЧАН, гравець команди локомотивного депо Київ-Пасажирський:

  - Головним результатом змагань для киян стало отримання «бронзових» медалей та Кубка від начальника столичної магістралі за третє місце у турнірі. Зізнаюсь, витратив чимало власних сил, щоб вивести команду у призери. Те, що ви мене зараз фотографуєте для нашої газети, теж до душі. Така увага, безумовно, приємна.


  Антон МЕЛЬНИК

  Антон МЕЛЬНИК, гравець команди Жмеринського локомотивного депо:

  - Тих, хто замикає сьогоднішню турнірну таблицю сьогодні не варто вважати переможеними. Головне - участь у престижному турнірі. Сьогодні я і мої товариші отримали Кубок від начальника Південно-Західної магістралі Олексія Кривопішина. Від імені всіх спортсменів я подякував Олексієві Мефодійовичу за організацію змагань на стадіоні «Локомотив» і висловив надію, що подібні змагання проводитимуться і надалі.


  Роман КОВАЛЕНКО

  Роман КОВАЛЕНКО, гравець команди Конотопського локомотивного депо:

  - Мені, помічникові машиніста електровоза, подібні змагання, це те, що, як у нас кажуть, лікар приписав. Вважаю, що із гіподинамією можна боротися лише через фізичні навантаження. Тренування, турніри, спартакіада, - це те, що врешті-решт продовжує наше життя!


  Віталій МАТВІЄНКО

  Віталій МАТВІЄНКО, гравець команди Жмеринської дирекції залізничних перевезень:

  - На турнірі я вперше. Приємно, що пліч-о-пліч зі мною грають досвідчені партнери по команді. А саме Сергій Науер, Едуард Мельник, Ігор Репей. В них є чому повчитися. До речі, неоціненний досвід нашого наставника, інженера технічного відділу Жмеринської дирекції Юрія Калінського, який упродовж усього турніру опікав мене як новачка, допомагав адаптуватися перед кожним матчем.

  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05