РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 35 (13 вересня 2013) 

  • Момент істини: за працю віддячено нагородами

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №448/2013

    Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

    За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю присвоїти звання

    ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

    Володимиру Павловичу ЛАПІНУ - начальнику служби відомчої воєнізованої охорони Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

    За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди 22-ї річниці незалежності України нагороджено:

    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    Миколу Михайловича КУБИШКА - начальника відокремленого підрозділу станція Чернігів.

    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

    Людмилу Анатоліївну САВІНУ - начальника господарської служби;

    Ігоря Миколайовича БОНДАРЕНКА - чергового по дирекції залізничних перевезень відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Валерія Дмитровича КАДУРУ - складача поїздів 6-го розряду відокремленого підрозділу станція Дарниця;

    Олександра Петровича СТЕЦЬКОГО - машиніста залізнично-будівельних машин 7-го розряду (РМ-80 №324) відокремленого підрозділу Центр механізації колійних робіт;

    Олександра Павловича ТАРАСЮКА - машиніста-інструктора локомотивних бригад відокремленого підрозділу локомотивне депо Жмеринка;

    Аллу Олександрівну ХРАБАН - чергового по залізничній станції постів №1,2,3 відокремленого підрозділу станція Козятин-1.

    знаком

    «ПОЧЕСНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИК»

    Володимира Антоновича АШИХІНА - начальника району контактної мережі Київської дистанції електропостачання;

    Анатолія Івановича БОЙКА - начальника відділу перевезень - заступника начальника відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Володимира Геннадійовича ВАСИЛЬЄВА - монтажника санітарно-технічних систем і устаткування 5-го розряду відокремленого підрозділу Київське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №1;

    Олега Миколайовича КАБАНЦЯ - складача поїздів 6-го розряду відокремленого підрозділу станція Київ-Пасажирський;

    Євгена Володимировича ЛАНОВОГО - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту та метрополітенів 6-го розряду відокремленого підрозділу ремонтне вагонне депо Козятин;

    Юрія Миколайовича НОСОВСЬКОГО - майстра дільниці з ремонту автогальмового устаткування 1-ї групи відокремленого підрозділу локомотивне депо Конотоп;

    Миколу Володимировича САМОЙ-ЛЮКА - начальника відокремленого підрозділу локомотивне депо Жмеринка.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» III СТУПЕНЯ

    Леоніда Григоровича БІЛЯВСЬКОГО - чергового по залізничній станції Глухів відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Василя Івановича БОГІНСЬКОГО - першого заступника начальника відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Анатолія Васильовича ДИКУНА - начальника відділу перевезень - заступника начальника відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Володимира Олексійовича ЛАЗЕБНОГО - начальника відокремленого підрозділу Бахмацька дистанція сигналізації та зв’язку;

    Миколу Францевича РАФАЛЬСЬКОГО - диспетчера поїзного (старшого) відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Тетяну Василівну СИНИЦЬКУ - начальника відділу маркетингу та договірної роботи відокремленого підрозділу Український центр з обслуговування пасажирів на залізничному транспорті;

    Миколу Миколайовича СОЛОДОВНИКА - монтера колії 4-го розряду відокремленого підрозділу Хутір-Михайлівська дистанція колії;

    Світлану Костянтинівну ТКАЧУК - касира товарного (вантажного) (старшого) відокремленого підрозділу станція Коростень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» I СТУПЕНЯ

    Тетяну Петрівну БАЛАБУШКУ - касира квиткового 1-ї категорії відокремленого підрозділу Український центр з обслуговування пасажирів на залізничному транспорті;

    Володимира Петровича МИШИНА - начальника відокремленого підрозділу станція Дарниця.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» IІ СТУПЕНЯ

    Анатолія Павловича КЛЯПЦЯ - начальника відокремленого підрозділу Конотопська дистанція колії;

    Зою Анатоліївну КОЗАЧОК - провідника пасажирського вагона відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський;

    Олександра Миколайовича МАЗУРА - першого заступника начальника відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» III СТУПЕНЯ

    Михайла Леонідовича БУРАВСЬКОГО - начальника відокремленого підрозділу станція Козятин-1;

    Костянтина Петровича ГОМЕНЮКА - ревізора з безпеки руху поїздів апарату безпеки руху поїздів та автотранспорту;

    Василя Олександровича ГОНЧАРУКА - начальника району контактної мережі відокремленого підрозділу Жмеринська дистанція електропостачання;

    Віктора Олексійовича КУДРЯШОВА - начальника сектору (кадрів) відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Хмельницький;

    Сергія Миколайовича МАЙЛА - начальника оперативно-розпорядчого відділу служби перевезень;

    Володимира Степановича НЕЗНАМОВА - головного механіка відокремленого підрозділу пасажирське вагонне депо станції Бахмач;

    Юрія Васильовича ОТКАЛЕНКА - головного механіка Козятинської колійної машинної станції №120;

    Ігоря Михайловича РОМАНЧУКА - виконавця робіт відокремленого підрозділу Коростенський енергомонтажний поїзд №647;

    Надію Миколаївну РУДЕНКО - касира квиткового 1-ї категорії відокремленого підрозділу вокзал станції Київ-Пасажирський;

    Ірину Петрівну ХАЧАТУРЯН - начальника фінансово-економічного відділу відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень.

    (Далі буде)

    Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05