РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (6 вересня 2013) 

 • Головне для перемоги - досвід і злагодженість

  Звичайно, майстерність пожежних перевіряється під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Проте, за цим показником визначити вправність вогнеборців важко, оскільки «червоний півень» викликає надзвичайні ситуації за різними категоріями та рівнем складності. Саме тому й був винайдений такий вид спорту, як пожежно-прикладний.

  Сильна спека цього літа тримала вогнеборців залізниці у постійній напрузі. Здавалося, що за такої погоди й мали пройти фінальні змагання з пожежно-прикладного спорту між командами Південно-Західної залізниці, які відбулися на тренувальному майданчику пожежного поїзда ст. Дарниця, та привернули неабияку увагу журналістів «Рабочего слова». Проте закінчення серпня видалося на дивування прохолодним і дощовим.

  Зазвичай першою вправою на змаганнях має бути подолання стометрової пожежної смуги з перешкодами. Проте цього разу погода внесла свої корективи - впродовж всієї ночі йшов рясний дощ, тому, з метою забезпечення безпеки учасників змагань, першою вправою стало подолання вежі за використання штурмової драбини. А в цей час організатори змагань робили все можливе для просушування бумів (так пожежні називають спеціальне підвищення у вигляді довгої колоди).

  Кращим у вправі зі штурмовою драбиною виявився Віталій ПОБЕРЕЖНИЙ, стрілець зі ст. Гречани, який є членом добровільної пожежної дружини. Він закінчив дистанцію з результатом 8,05 секунди. До речі, й минулого року переможцем у цій вправі був саме він, проте свій показник значно покращив. Сергій КОВАЛЬЧУК і Ярослав БЕРТ посіли друге та третє місця. Тут слід відзначити, що всі вони є робітниками Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони.

  Другою вправою, після того як висушили буми, стало подолання стометрової смуги з перешкодами. Це лише з першого погляду здається, що ця вправа простіша за просте - перестрибнути через паркан, підхопити пожежний рукав, пробігти бумом, розгорнути рукав, під’єднати його до розгалуження, а до нього ручний ствол і все - фініш. Але, як показали змагання, тонкощів у цій дисципліні багато: неможливо допускати, будь-яке, навіть незначне, порушення правил, з яких найнеприємніше - коли, вже на фініші, рукав від сильного ривка від’єднується від розгалуження. Це призводить до нульового результату. І попри всі перешкоди переможцями в цьому виді змагань стали Віталій ПОБЕРЕЖНИЙ, Валерій ДУДАР та Віталій ІЛЬЧУК з Козятинського загону, які посіли, відповідно, призові місця. До речі, перші двоє були призерами у цій вправі й минулого року.

  Відзначилися козятинці й на висувній триколінній драбині. Хоча вони посіли друге та третє місця, віддавши перемогу Олександру АНДРУСЕНКУ та Михайлу АЛЕКСЕЄВУ з Київського загону, проте результат каже сам за себе. До речі, переможці в цій вправі минулого року були третіми.

  Наступною була пожежна естафета, апогеєм якої є гасіння полум’я в спеціальній ємності. За її умовами вогонь не повинен знов розгорітися, доки гравець не досягне фінішної лінії. Переможцем у цьому виді стала команда Козятинського загону з часом 65,55 сек. Команда ж Київського загону свій показник дещо погіршила. Минулого року вони були переможцями з результатом 69 секунд, на цей раз їм знадобилося аж… 72,3 сек.

  А найвидовишнішою стала завершальна вправа - бойове розгортання. Тут, перш за все, - злагодженість у діях всієї команди. Першими вступили у боротьбу козятинці. За умовами виконання завдання фіксується, коли вода піде з другого ствола. З цим вони впоралися трохи більше ніж за 30 сек. Проте судді зафіксували порушення - другий ствол не був належним чином приєднаний до рукава. Тому фінішний результат було зафіксовано лише після усунення цієї помилки - 37,6 сек. Кияни ж завершили змагання з результатом 37,2 сек. й стали першими у цій вправі.

  Загалом команда Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони стала переможницею цьогорічного змагання. Кияни, відповідно, посіли друге місце. Підбиваючи підсумки, головний суддя, начальник відділу пожежного нагляду та технічних засобів відповідної служби столичної магістралі Віталій КОЛЕСНИК наголосив на тому, що задоволений результатами змагань. Обидві команди продемонстрували високі результати. Перемогли досвід та згуртованість.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05