РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (6 вересня 2013) 

 • Не ювілей, але дата знаменна

  Багато дарницьких ветеранів отримали запрошення від Громадської організації ветеранів війни і праці Дарницького залізничного вузла з’явитися 21 серпня о 10.45 на перон Дарницького вокзалу. Деякі з них вже десяток літ, як не були на вокзалі, то були здивовані масштабному будівництву. Нові платформи, сучасний вокзальний комплекс з переходом, ескалатори для виходу на платформи...

  Але найбільше вразив протяжний гудок паровоза, що прибував до перону. Так почалося свято з нагоди 85-ої річниці від дня утворення Дарницького залізничного вузла та входження станції Дарниця до складу Південно-Західної залізниці.

  Кажуть, це не кругла дата, але ветеран, почесний залізничник Федір Сьомін поділився думкою, що «…кожні прожиті п’ять років для ветеранів-залізничників це свято, бо 25 років, як прийнято кратно відзначати, - це епоха. Ми - ровесники утворення Дарницького залізничного вузла і всі віддали йому по 35-45 років звитяжної праці, тому маємо право святкувати, до 100-річного ювілею вже не доживемо».

  Всі гості фотографуються біля паровоза, бо це їх юність. Василь Іванович Колісниченко, колишній машиніст, розповів, що цей паровоз серії «Л», який ласкаво машиністами називався «Лебедянкою», святкує своє 60-річчя. Він був випущений з цехів Луганського паровозобудівного заводу в 1953 р., деякий час працював на Кавказі, потім водив поїзди, працюючи у депо Козятин-I, а пізніше був переданий у депо Щорс. Він справно працював у поїзній роботі, беручи склад вагонів у 2,5 - 3 тис. тонн, і водив їх зі швидкістю до 80 км/год.

  Після фотографування було об’явлено посадку до ретро-поїзда, який безкоштовно надала галузева пасажирська служба. Начальник станції Дарниця Володимир Мішин дає команду відкрити сигнал. Лунає протяжний паровозний гудок, що привертає увагу пасажирів на платформах станції. Поїзд плавно рушає, набираючи швидкість. Ветерани і гості припали до вагонних вікон. Спостерігають за грандіозною будовою від Дарниці до ст. Київ-Московський, про яку розповідає екскурсовод поїзда. Пропливають за вікнами платформи станцій «Лівий берег», Дарницький міст, «Видубичі», Київ-Пасажирський і далі - Борщагівка, Київ-Петрівка і знову Дарниця. І ось протяжний гудок «Лебедянки» сповіщає, що поїзд прибув до кінцевого пункту.

  Ветерани направляються до Братської могили, кладуть квіти на знак шани залізничників, загиблих у дарницькій трагедії 8 квітня 1944 р.

  Ветеран праці, начальник відділу з реформування Південно-Західної залізниці Георгій Ейтутіс виступив з короткою промовою. Він від імені начальника залізниці Олексія КРИВОПІШИНА побажав ветеранам міцного здоров’я, натхненної громадянської позиції та щастя в сім’ях.

  Згодом відбулися урочисті збори в актовій залі Дарницької дистанції сигналізації та зв’язку. Поздоровлення надійшло від голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Вітовського, громадських організацій району, Дарницького вагоноремонтного заводу, Української залізничної швидкісної компанії, ветеранських організацій Києва, Конотопа, Коростеня. Райдержадміністрація та Будинок культури Дарницького району столиці підготували концертну програму...

  Усі ветерани дякували за свято, організоване правлінням ради ветеранів вузла.

  Микола ПАВЛЮК, голова правління ради ветеранів Дарницького залізничного вузла; Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05