РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (6 вересня 2013) 

 • Завдання на найближчий період

  На селекторній нараді комісія під керівництвом першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Івана ФЕДОРКА визначила «вузькі місця» в інфраструктурі у сфері підготовки столичної магістралі до роботи в осінньо-зимовий період. На порядку денному - одна з важливих проблем, яка турбує керівництво залізниці, - готовність перевізного процесу до роботи взимку. Тому вже сьогодні потрібно виокремити найважливіші об’єкти, де ще є проблеми, і терміново їх вирішити.

  Іван Федорко нагадав членам комісії про те, що, починаючи з травня п.р., спеціалісти галузевої служби колії проводили ремонтні роботи на різних напрямках Південно-Західної. Станом на кінець серпня понад 377,5 км колій вже відремонтовано різними видами ремонту та підготовлено до роботи в зимовий період.

  Із 3805 стрілочних переводів, обладнаних автоматизованими засобами очищення від снігу та льоду, підготовлено до зими 3113 одиниць. До роботи готово майже 50% спеціальної техніки, із них 22 снігоочисники серії СДПМ та 7 снігоприбиральних машин серії СМ-2. Також готується до зими галузева служба електропостачання. На сьогодні підрозділи служби готові на 81%. Продовжується перевірка стану контактних опор, проводу, ізоляції, кронштейнів та з’єднань енергомережі.

  Перший заступник начальника залізниці наголосив на тому, що до настання холодів повинні бути готові виробничі приміщення, зокрема зроблено ремонт та утеплення дверей, вікон, ремонт покрівлі та налагодження систем опалювання приміщень. Усі причетні повинні проконтролювати на місцях справність технічних засобів для снігоборотьби, наявність інвентарю, теплого спецодягу та взуття для працівників. Не залишилась поза увагою і соціальна сфера: житлові будинки, гуртожитки, дитячі дошкільні, учбові, спортивні та медичні заклади.

  Іван Федорко окреслив завдання на найближчий період. Згідно з планами варто реалізувати заходи щодо підготовки до роботи в зимовий період до кінця вересня.

  Ольга Лихачова
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05