РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (23 серпня 2013) 

 • Дисконтна програма. Перспективи та проблеми

  Турбуючись про добробут своїх спілчан, рік тому, на теренах профспілки залізничників і транспортних будівельників, стартувала унікальна Дисконтна програма, суть якої полягає в значних перевагах при отриманні послуг та придбанні різноманітних товарів у торгівельній мережі. На даний момент вона охоплює 110 міст і 82 тисячі спілчан мають можливість скористатись нею у понад 1100 магазинах та фірмах.

  Щоб стати учасником програми достатньо замовити дисконтну картку у голови вашої первинної профспілкової організації. Виготовлення карток виконується за кошти профкомів, а отже картка є абсолютно безкоштовна для члена нашої профспілки. Щоб скористатися нею, треба вибрати заклад у своєму місті, який є партнером програми та отримати знижку, детальну інформацію про партнерів програми можна знайти у періодичних виданнях «Магістраль», «Вісник профспілки», «Рабочее слово», на персональному сайті картки http: //zalp.org.ua/kartka та безпосередньо у своєму профкомі.

  Сьогодні програма діє в таких містах: Бар, Батурин, Бахмач, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Вишгород, Житомир, Жмеринка, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Київ, Козятин, Конотоп, Коростень,Могилів-Подільський, Овруч, Тульчин, Фастів, Хмельницький, Чернігів, Шепетівка.

  Завдяки роботі працівників профспілки укладені договори з такими потужними партнерами: мережа дитячих супермаркетів «Антошка», мережа супермаркетів «ЕКО маркет», мережа будівельних гіпермаркетів Рraktiker, всеукраїнська мережа аптек «Доброго дня», мережа медичних лабораторій «Синево» тощо.

  Хотілось би відзначити активну роботу Конотопської територіально-профспілкової організації, в якій за декілька останніх місяців уклали більше 20 договорів з новими партнерами, серед яких є аптеки, магазини канцтоварів, туристичні фірми, продуктові магазини, заклади громадського харчування тощо. Це приклад для наслідування іншим територіальним профспілковим організаціям, особливо Київській та Жмеринській, де дисконтній програмі, яка є одним з вагомих внесків профспілки в заощадження бюджету сім’ї кожного залізничника, не приділяється достатньої уваги.

  На жаль, не всі спілчани знають про її існування та переваги, які вона надає. Певна річ, нас не задовольняє досить мізерна кількість договорів в ряді регіонів залізниці, що стримує її впровадження. Але це, безумовно, залежить від ініціативної діяльності профкомів профспілкових організацій і відповідальних за реалізацію дисконтної програми.

  Дисконтна програма - це абсолютно новий виток розвитку в сфері соціально-економічної роботи профспілки. А нове, як ми знаємо, сприймається з насторогою. Але ми маємо надію, що завдяки наполегливій праці усіх ланок профспілки ми доб’ємося гідного результату для добробуту наших спілчан.

  Шановні спілчани, ваша думка для нас крайнє важлива тому, що саме ви визначаєте темпи розвитку цієї програми! Тому просимо вас, усі ваші побажання, відгуки та пропозиції про залучення нових партнерів Дисконтної програми профспілки повідомляти в профком на вашому підприємстві та в Дорожній комітет профспілки за телефоном 5-44-93.

  Євгеній СТЕМПКОВСЬКИЙ, провідний фахівець відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05