РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (23 серпня 2013) 

 • Турбот у цій справі чимало

  Підготовкою до зими залізничники почали займатися заздалегідь. Так по Коростенській дирекції залізничних перевезень ще 26 червня згідно з наказом начальника створено штаб з підготовки до роботи взимку.

  Звісно, турбот у цій справі чимало. Як організувати роботу краще, на що звернути особливу увагу? Ці та інші запитання стали основними під час техніко-економічної ради (ТЕР), яка відбулася нещодавно. Вів її заступник начальника дирекції Олександр МАЗУР.

  На нараді прозвучала інформація, що триває ремонт снігоочисної техніки. Поточний ремонт снігоочисника вже виконано, снігоприбиральну машину №294 капітально відремонтують на Житомирському заводі, на цьому підприємстві вже ремонтують таку техніку. У локомотивному депо три маневрових локомотиви має бути обладнано до 15 жовтня вібропантографами. У зв’язку з електрифікацією дільниці Житомир - Фастів є потреба обладнати вібропантографом ще один локомотив по ст. Житомир, на разі залізничники це вирішують.

  Готуючи до зими снігоприбиральну техніку, водночас не забувають працівники і про малий інвентар. Вже зараз станції забезпечені ним повністю, придбано необхідну кількість лопат для прибирання снігу. Крім того, в цьому плані підставив плече знову ж таки Житомирський завод - тут було виготовлено 200 совкових лопат. Свій вклад, передусім раціоналізаторською думкою і вмілими руками, вносять в процес підготовки залізничного вузла до зими працівники відбудовного поїзда. Їхніми силами виготовляються дві відвальні лопати для тракторів, які будуть задіяні для очистки пасажирських платформ і прилеглих територій вокзалів станцій Коростень і Житомир.

  Зрозуміло, що по кожному підприємству розроблено план заходів щодо підготовки до роботи взимку, і кожен працівник знає, за що він у цій справі відповідає. Нині по котельному господарству дирекції, що складається з 80 котелень (6 з них - на природному газу, 74 - на електрообігріві), проводяться ревізії. На початок серпня вже обстежено 33 котельні.

  Чимало уваги під час наради було приділено необхідності виконання ремонтних робіт. Зокрема, по ст. Пост Південний найближчим часом потрібно виконати ремонт системи опалення, до початку опалювального сезону належить вирішити і питання придбання теплових колекторів для обігріву приміщень лінійних пунктів автоматичних систем діагностики та контролю букс, розташованих на 190, 289 та 74 кілометрах у межах Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05